TS

Problemy sprzętowe

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy Hyde Parku

Awatar użytkownika
Skruber
Posty: 269
Rejestracja: sobota, 12 lipca 2008, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Skruber » środa, 10 września 2008, 07:50

O obecności na TSie kilka słów...

Ludzie kochani, szanowni kompani, bracia i siostry, brody...

Wczoraj pomykałem sobie trochę Archmagem po scenariuszach i padło mi się. O dziwo ktoś mnie podnosi. Patrzę pod nick X - Kohorta. Odzywam się na TSie - cisza. Myślę sobie-ok jak nie chcesz sie odzywać to nie. Po chwili ktoś zaprasza mnie do party. Patrzę Y - Kohorta, ale to już zupełnie inna osoba. Odzywam się na TSie - cisza. Jak się okazuje nie byli oni na Tsie.

Dlatego usilna prośba do członków Kohorty. Tyczy to się szczególnie rekrutów. Wchodźcie prosze na TSa jak gracie. Znacznie ułatwia to współpracę. Swoją drogą jest to jeden z nielicznych wymogów które Kohorta stawia. Jesteś w grze=jesteś na TSie.

Dziękuję za uwagę

Awatar użytkownika
Praga
Posty: 705
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 21:40
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Praga » środa, 10 września 2008, 09:30

Właśnie. Gdyby Niepo był wczoraj na TSie padałby 2x mniej na RvR.

Awatar użytkownika
Zatara
Posty: 2500
Rejestracja: piątek, 5 września 2008, 10:13
Medals: 2
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: TS

Post autor: Zatara » środa, 10 września 2008, 16:19

święte słowa, nie ma się czego bać TS nie gryzie :D Praga na TS też nie gryzie :D Grałem z nim i żyje :D
"Mistrz walki osiąga zwycięstwo bez gniewu." - Sun Tzu

Awatar użytkownika
Voltres
Posty: 343
Rejestracja: poniedziałek, 14 kwietnia 2008, 20:44
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Voltres » środa, 10 września 2008, 22:55

Co prawda... to prawda... na TS wchodzić trzeba... ale co do tego gryzienia Pragi to ja bym nie był taki pewny... słyszałem, że Unicorna ugryzł w nogę i teraz już Uni przez to na TSa nie wchodzi ;)

A już tak całkiem poważnie... to po to zostało przyjęte ~20 rekrutów zapasu, aby odrzucić osoby, które nie angażują się w życie gildii. Nie chce tutaj nikogo szantażować... ale przebywanie na TSie na pewno pomogłoby Wam pokazać się z dobrej strony zatwardziałym legionistom.

Pozdrawiam
Volt.

Awatar użytkownika
Daneth
Posty: 64
Rejestracja: środa, 27 sierpnia 2008, 10:13
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Daneth » czwartek, 11 września 2008, 01:04

Wybaczcie moja opieszalosc, ale w obecnej sytuacji nie moge osobiscie korzystac z dobrodziejstw TS ani Open Bety... ale od niedzieli sie to zmieni, przynajmniej (mam nadzieje) na dluzszy czas :)
Pozdrawiam
Daneth vel Eriond

[ obraz zewnętrzny ]
[ obraz zewnętrzny ]
"quid te non necaverit, certe confirmabit"

Awatar użytkownika
Szept
Posty: 2907
Rejestracja: piątek, 20 czerwca 2008, 14:45
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: TS

Post autor: Szept » sobota, 13 września 2008, 13:55

mam kłopot nie mam uprawnień . a nawet w przedsionku nie mogę nic mowic. na startm TSie wszystko dziala.
prosze o pomoc osobe ktora ma uprawnienia.
kom. 506 966 886
lub stary TS.
S.

[img]http://img118.imageshack.us/img118/3225/01rc3.jpg[/img]

[img]http://img508.imageshack.us/img508/7408/02pj6.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Vorcan
Posty: 576
Rejestracja: czwartek, 15 maja 2008, 10:46
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Vorcan » sobota, 13 września 2008, 15:24

musisz sie ponownie zarejestrować
w przedsionku nikt nie może mówić
jestem prawie że pewna że Arrima daje ci uprawnienia do rejestracji jak wchodzisz na TS

Awatar użytkownika
Arrima
Posty: 1520
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2008, 17:37
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Arrima » sobota, 13 września 2008, 17:51

No właśnie problem jest taki, że Szept się rejestruje, ale mu wyrzuca jakiś błąd i rejestraca nie kończy się pomyślnie :(
Jesli ktoś zna się na Team Speaku, proszę o pomoc ;)

Awatar użytkownika
Mechu
Posty: 84
Rejestracja: poniedziałek, 1 września 2008, 09:53
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Mechu » sobota, 13 września 2008, 18:58

a jaki to błąd?

Ewentualnie SA może założyć konto a szept niech stara się na nim zalogować na ts.

Nie musi być tak ze ktoś musi się sam zarejestrować - SA może zrobić to za kogoś ;)
"...wykonać zły ruch w odpowiednim momencie..."

Rastaman
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 12 września 2008, 18:42
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Rastaman » sobota, 13 września 2008, 22:17

Nie lepiej byłoby grac na ventrilo? :)

Nie mam nic przeciwko TSowi, ale ventrilo jest lepsze ;) Oczywiście w starszej wersji 2.1.4;)

Grochu
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Grochu » sobota, 13 września 2008, 22:21

I tu również są gusta i guściki. Są zwolennicy Venta, są też TSa. Osobiście gardzę Ventrilo. IMO jest o wiele mniej funkcjonalny i stabilny niż TS. Ale to moje skromne, nic nie znaczące zdanie =]

A co do problemu Szept'a, prosiłbym tak o screena tego błędu. Z powietrza raczej trudno będzie ten błąd wytrzasnąć :)

Awatar użytkownika
Shaw
Posty: 449
Rejestracja: czwartek, 5 czerwca 2008, 16:06
Status:
Offline

Re: TS

Post autor: Shaw » sobota, 13 września 2008, 23:39

o ile sie nie myle to problem zostal rozwiazany
LO, THERE DO I SEE MY FATHER
LO, THERE DO I SEE MY MOTHER
MY SISTERS AND MY BROTHERS
LO, THERE DO I SEE MY PEOPLE
BACK TO THE BEGINNING
LO, THERE DO THEY CALL ME
AND ASK ME TO TAKE MY PLACE
IN THE HALLS OF VALHALLA
WHERE THE BRAVE MAY LIVE FOREVER

Awatar użytkownika
Szept
Posty: 2907
Rejestracja: piątek, 20 czerwca 2008, 14:45
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: TS

Post autor: Szept » niedziela, 14 września 2008, 00:32

dziękuje bardzo pomoc okazała się skuteczna !

Awatar użytkownika
MacDante
Posty: 1449
Rejestracja: poniedziałek, 15 września 2008, 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: TS

Post autor: MacDante » piątek, 10 października 2008, 14:49

Mam taką sugestię a zarazem prośbę do osób które są na TSie.

Panie i Panowie jeżeli macie TSa ustawionego na aktywowanie względem siły głosu, to postarajcie się tak ustawi natężenie głosu, aby wasze matki, babki, kochanki, telewizor, radio i kochane żony nie włączały się do dyskusji gdy rozmawiają przez telefon w przedpokoju albo informują was o kanapkach na kolację. Oraz jeżeli słuchacie na głośnikach aby pogłos z głośników nie powodował zagłuszania rozmówcy. Albo aby wasze oddechy nie przypominały Darth Vadera w naszych słuchawkach

Z przykrością muszę stwierdzi że czasami zdarza się że po sekundzie słyszę na słuchawkach strasznie głośno to co powiedziałem 3 sekundy temu co całkowicie pszeszkadza mi w dokończeniu zaczętej kwestii.

Jeżeli macie problem z ustawieniem odpowiedniego balansu głosu ustawcie sobie mówienie pod przyciskiem, wtedy nawet jak odejdziecie od komputera nie będzie słychac telewizora ani waszych prywatnych rozmów niosących się po mieszkaniu

Polecam przyciski: Lewy SHIFT, ALT lub CTRL do aktywacji mówienia

Dodatkowo, wszystkich mówiących namawiam do WYŁĄCZENIA !!! +20 DB BOOSTA na mikrofonie w ustawieniach windowsa. Zaleta tego dopalacza jest nie porównywalna z wadą jaką jest ochrypły nieczytelny głos, który jest dodatkowo głośny, a mikrofon zbiera nawet szumy waszych komputerów oraz wszystkiego co jest głośne w mieszkaniu :)

Pozdrawiam
Sponsorem forum jest: http://www.heliosgroup.pl właściel marki: http://www.art-page.pl

Awatar użytkownika
Szept
Posty: 2907
Rejestracja: piątek, 20 czerwca 2008, 14:45
Medals: 1
Status:
Offline

Pretorianin Sekcji IX Kohorty

Re: TS

Post autor: Szept » piątek, 10 października 2008, 15:31

ts wyswietla mi kominukat podczas logowania sie : twoj IP jest zbanowany.
i nie wpuszcza mnie nawet do przedsionka.
watpie bym mogl sam rozwiazac ten problem.
prosze o pomoc administratora TSa..
S.

Awatar użytkownika
Khobar
Posty: 350
Rejestracja: wtorek, 16 września 2008, 10:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline
Kontakt:

Re: TS

Post autor: Khobar » piątek, 10 października 2008, 16:08

I ja dodam swoje 3 grosze co mi się nie podoba na naszym TS.
Podział kanałów -
Proponuje dodać kanał "Karczma". Ostatnio strasznie się zdenerwowałem jak na kanale Scenariusze 3 było 15 osób i gadali o jakiś głupotach. Na próżno czekałem na jakieś zgranie się drużyny z którą grałem scenariusze. Komendy typu assits, wróg z tyłu czy coś podobnego. Zamiast tego wysłuchałem masę opinii o tym i o tamtym. Ostatnio na scenariuszach spotkałem Royal Legion. Aż miło było patrzeć jak dostawaliśmy w tyłek. Pełna synchronizacja asysty , order padał jeden po drugim. Idę o zakład ze stało za tym dobre zgranie i dogadywanie się za pomocą komunikatora.
Tak więc niech będzie kanał na pogaduchy, gdzie każdy wchodzi jak chce ( ew. karczmę podzielić na t1,t2,t3,t4 ). Kanał typu scenariusze proszę spożytkować na wspólne granie i (co ważniejsze) współprace podczas walki. Ja rozumiem ze to jest MORPG i kontakt z ludźmi i możliwość pogadania jest ważny, ale bez przesady. TS, o ile się nie mylę , ma możliwość zdefiniowania skrótów dzięki którym można przemieszczać się między kanałami. Wchodzisz na scenariusz, zmieniasz kanał i tyle. Można się tez pokusić o stworzenie grupy 1 i 2 na scenariuszach bo tyle najczęściej jest grup ( na t3 bynajmniej )
Wiele osób lubi sobie pogadać, podzielić się przemyśleniami, ale nie wszyscy chcą tego słuchać ( ostatnio aż uciekam na osobny kanał Dwarf lub Elves, bo aż głowa pęka )
Moje komiksy : http://khobar.ovh.org

Awatar użytkownika
Slid
Posty: 1945
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 04:04
Status:
Offline
Kontakt:

Re: TS

Post autor: Slid » sobota, 11 października 2008, 22:08

Kanał 'Karczma' istnieje od zarania naszego TS'a, więc przyjżyj sie raz jeszcze.
W przypadkach przesadnego offtopu na kanałach TS zwracajcie sobie uwagę lub poproście o pomoc Centuriona/Senatora, których obowiązkiem jest także moderowanie TS. To nie ofiary offtopu, a offtopujący powinni opuścić dany kanał.

Jeżeli chodzi o magiczny przycisk do przechodzenia między kanałami to raczej nie istnieje.

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: TS

Post autor: Zawisza » niedziela, 12 października 2008, 11:54

Jest jeszcze kanał główny Warhammer Online. Tam powinni wszyscy siedzieć chcący swobodnie porozmawiać.

Skróty klawiszowe są i można każdy kanał przypisać sobie pod osobiscie wymarzony skrót od 1-3 przycisków

btw. nie róbcie skrótu shift+9, bo jak będziecie w między czasie pisać w wordzie czy na forum i zrobicie nawias to was przerzuci i bedziecie sie zastanawiac co tak cicho od kilku minut :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dział techniczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości