DPS na Kuralak'u

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Termit
Patrycjusz
Posty: 299
Rejestracja: wtorek, 1 września 2009, 08:01
Medals: 4
Lokalizacja: Gdynia.
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX WoW Legionista WildStar St. Legionista Mecenas IX Kohorty

DPS na Kuralak'u

Post autor: Termit » poniedziałek, 1 września 2014, 22:46

W związku z tym że jesteśmy na etapie bicia Kuralaka chciałbym wycisnąć z siebie jak najwięcej. Szukam może jakiegoś ulepszenia bo obecnie nie jestem pewny co do swojego builda. Teorie teoriami co do skilli i ich działania, a w praktyce różnie z tym bywa. Obecnie po za mną jest Waniek i Holyfrass, więc proszę głównie te osoby o swoje rady, jak i każdy obeznany w tym temacie może się wypowiedzieć. Szukam twardych dowodów co do działania co niektórych skilli, a w razie ich braku proszę o dostępność w grze aby móc samemu wykonać takie testy.

Obecnie mój build jest prawie cały ściągnięty z internetu, nie licząc osobistych modyfikacji typu cc break głównie dla instant absorb na etapie jajek, ale przydaje się też momencie dostania slowa z plamy.
>>>>>Link<<<<<

Interesuje mnie tutaj opinia Wańka co do działania Bio Shell na T8 i to czy się stackuje z Particle Ejector od tanka engi. Skill ten jest u mnie głównym generatorem Volatolity, nie licząc dasha.
W momencie potwierdzenia się słów Wańka, to w co najbardziej opłacało by się zainwestować te 8 ability pointów.

Stuna używam co CD przez całą pierwszą fazę, daje nam to ponad 1k p.dmg bez GCD co 26s.

Awatar użytkownika
Waniek
The Division 2 Legionista
Co-OP Legionista
Posty: 608
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:50
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WildStar St. Legionista

Re: DPS na Kuralak'u

Post autor: Waniek » wtorek, 2 września 2014, 07:37

Czołem :)
T8 Bio Shell nie stackuje się z Particle Ejector, więc za kazdym razem, jak mamy na tanku Engi te punkty trzeba rozdać inaczej.

Ja osobiście daję 3 punkty w Volatile Injection, a resztę w Artiego.
Co do samego buildu - ja na ostatnim rajdzie dałem sobie też urgent withdrawal.
W 2 fazie pozwala to na dłuższe depeesowanie przed ucieczką za filar.

Awatar użytkownika
Termit
Patrycjusz
Posty: 299
Rejestracja: wtorek, 1 września 2009, 08:01
Medals: 4
Lokalizacja: Gdynia.
Gender:
Status:
Offline

ANNORVM IX WoW Legionista WildStar St. Legionista Mecenas IX Kohorty

Re: DPS na Kuralak'u

Post autor: Termit » wtorek, 2 września 2014, 15:50

Zapodałbyś swojego builda, bo zauważyłem że zdażyło się Tobie jak i Holy strzelać z Energy Auger. Spróbowałem raz z tym skillem i w rotacji za nic nie miałem go jak upchać.

Awatar użytkownika
Holyfrass
Posty: 37
Rejestracja: piątek, 30 maja 2014, 19:35
Medals: 1
Gender:
Status:
Offline

WildStar Legionista

Re: DPS na Kuralak'u

Post autor: Holyfrass » wtorek, 2 września 2014, 20:52

Energy Auger? Nigdy w zyciu nie uzyłem tego skilla :) Nic raczej nie wniose nowego do tematu bo builda mam zgapionego od Ciebie :) Jedyna różnica między nami jest taka że masz o około 1% więcej Strike'a, wszedzię czytalem że najlepiej mieć między 4% a 6% ja mam 5,33% a Ty masz ponad 6%

Awatar użytkownika
Waniek
The Division 2 Legionista
Co-OP Legionista
Posty: 608
Rejestracja: wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:50
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

WoW Legionista WildStar St. Legionista

Re: DPS na Kuralak'u

Post autor: Waniek » środa, 3 września 2014, 07:47

coś takiego:
http://ws-base.com/builds/generator/eng ... 29.417.587

EA, używam w kilku miejscach:
P1
1. podczas samego startu walki, nie zaczynam rollem tylko wbiegam castując już EA, potem idzie standardowo instant BS i juz normalna rotacja.
2. kiedy boss znika i jest blind odpalam EA by zwiększyć pulę energii zachowując wszystkie charge dasha.

P2
1. Tuż przed schowaniem się za filar
2. Przed zamianą w jajo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Engineer”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości