literatura swtor

Tu możesz porozmawiać na ogólne tematy dotyczące SWTOR

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin, Moderatorzy AoC

Awatar użytkownika
Aryss
Patrycjusz
Posty: 734
Rejestracja: poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:55
Medals: 8
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista WildStar Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: literatura swtor

Post autor: Aryss » poniedziałek, 4 listopada 2013, 10:10

ja wczoraj Plagieusa skonczylem i zbierałem długo szczęke z podłogi, genialne uzupełnienie nowej trylogii która w końcu zaczyna mieć sens :D
Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it

Awatar użytkownika
Noxim
Patrycjusz
Posty: 613
Rejestracja: czwartek, 6 września 2012, 13:55
Medals: 26
Lokalizacja: Wrocław
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Weteran FF XIV Optio L2C Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: literatura swtor

Post autor: Noxim » poniedziałek, 4 listopada 2013, 12:43

Plagueis jest genialny, ale z tych nowszych książek również spodobał mi się Błędny Rycerz, więc również polecam

Awatar użytkownika
Kybos
Posty: 614
Rejestracja: sobota, 21 lipca 2012, 23:05
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Optio SWTOR Gestarum

Re: literatura swtor

Post autor: Kybos » poniedziałek, 4 listopada 2013, 16:20

Noxim pisze:ale z tych nowszych książek również spodobał mi się Błędny Rycerz, więc również polecam
Powiem ci, że błędnego rycerza próbuję zmęczyć już od jakiś 3 miesięcy i tak naprawdę siadam do niego jak jestem w pociągu, bo nie mogę strawić zbytnio tego co dzieje się w przestrzeni Sithów. Co mnie zaciekawi jakiś wątek to nagle pojawia się coś przez co opadają mi ręce. No ale całość będę mógł ocenić dopiero jak dotrwam do końca ;)

Awatar użytkownika
Thirdan
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 26 października 2013, 14:10
Gender:
Status:
Offline

Re: literatura swtor

Post autor: Thirdan » środa, 13 listopada 2013, 15:08

Wczoraj w Empiku widziałem zbiór książek SW za niecałe 40 zł. Zastanawiam się czy sobie nie sprawić z okazji... w sumie bez okazji.

Awatar użytkownika
Aryss
Patrycjusz
Posty: 734
Rejestracja: poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:55
Medals: 8
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista WildStar Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: literatura swtor

Post autor: Aryss » środa, 13 listopada 2013, 15:17

No ja + Bzyk + pewnie pare innych osob z tego wlasnie skorzystalismy, aczkolwiek polecam rozejrzeć się po allegro/ksiegarniach internetowych bo mozna cala kolekcje ( 26 ksiazek) ponizej 100 zl dopasc.
Two there should be; no more, no less. One to embody power, the other to crave it

Kuzby
Patrycjusz
Posty: 713
Rejestracja: niedziela, 23 października 2011, 15:18
Medals: 5
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista SWTOR Gestarum AO Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty Srebrny Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: literatura swtor

Post autor: Kuzby » piątek, 6 grudnia 2013, 19:01

Ja w sumie od dawien dawna ładuje ebooki na czytnik kindle (mocno polecam) i obecnie czytam książki sw chronologicznie (od wydania trylogii Bane'a) i jestem już na 3 cześci przygód Hana Solo (świt rebelii) i muszę wam przyznać że jest bardzo dobrze napisana przez panią Crispin, moim zdaniem koniecznie trzeba się za to zabrać, polecam każdemu.

Arutte
Posty: 11
Rejestracja: środa, 10 września 2014, 18:55
Gender:
Status:
Offline

Re: literatura swtor

Post autor: Arutte » piątek, 12 września 2014, 18:58

Coz jako pierwszy post na forum :) polece od siebie (jak wszyscy)

Darth Bane, Darth plagueis i revana :) i pewnie wezme sie za komandosow republiki w najblizszym czasie

Lekko zareklamuje rowniez strone upolujebooka ( mozna zrobic sobie liste ksiazek na ktore polujemy na promocji od (30% do 90&) (ebooki *duh*)

Jakby kogos literatura IT by interesowala :) to warto poczekac na dzien Sys Admina :] helion daje 50% w ten dzien

Awatar użytkownika
Wieszczu
Patrycjusz
Posty: 72
Rejestracja: piątek, 22 listopada 2013, 13:11
Medals: 2
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Status:
Offline

SWTOR St. Legionista Uczestnik zlotów IX Kohorty

Re: literatura swtor

Post autor: Wieszczu » poniedziałek, 15 września 2014, 13:28

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam ponad 100 książek SW na kindla w formacie mobi. Mogę podesłać jeśli ktoś chce.

Awatar użytkownika
Wikusia
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 07:06
Medals: 1
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
Gender:
Status:
Offline

SWTOR Legionista

Re: literatura swtor

Post autor: Wikusia » wtorek, 22 marca 2016, 15:17

Matimir pisze:a dzisiaj zacząłem za to i skończyłem (hehe) przygodę z książką ''Revan'' Drewa Karpyshyna. Początkowo miałem opory, zobaczyłem jakieś dwie recenzje dosyć sceptyczne, sporo mówienia o tym, że Revan został ukazany jako słaby, zagubiony człowiek bez osobowości. Jednak dzisiaj przeczytałem tą książkę w końcu. Cóż mogę powiedzieć bez spojlerowania - jedno słowo - KOTOR3, ta książka to byłby genialny scenariusz na trzecią część gry. Nie ma takiej potrzeby, jeżeli założymy, że w KOTOR chodziło o fabułę to książka wystarcza a nawet jest o niebo lepsza niż gra.
Odnośnie tego tytułu pozwolę sobie na własny komentarz. Fakt, że nie jest to jeden z najlepszych tytułów, jednak prezentuję o wiele lepszy poziom niż np. "Czerwone żniwa". Najbardziej jednak spodobał mi się w tej książce sposób, w jaki pięknie połączyli wątki z gier KOTOR i KOTOR 2 uzupełniając lukę, która powstała po wyjściu dodatku Shadow of Revan w SWTOR. Jeśli ktoś nie przeczytał tej książki, a grał wyłącznie w gry może mieć problem ze zrozumieniem tego, co dzieje się w dodatku MMO. Wydarzenia w pewnym stopniu uzasadniają motywy, którymi kierował się Revan i dlaczego posunął się tak daleko. Oczywistym wtedy się staje, że pomimo iż w grze jest on naszym przeciwnikiem, to wciąż pozostaje protagonistą.

EDIT: Skoro w temacie książki, to chciałbym dodać, że staram się gromadzić swoją kolekcję książek z EU, dlatego też jeśli komuś zalegają osobiście bardzo chętnie bym się nimi zaopiekował :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „SWTOR”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość