Podanie - Hubon

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Hubon
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2011, 16:08
Lokalizacja: Lubelskie/Chełm
Status:
Offline

Podanie - Hubon

Post autor: Hubon » niedziela, 12 czerwca 2011, 18:05

1. Nick, klasa, level postaci?
Hubon. Klasa: raczej Priest i/lub Sorcerer

2. Wiek?
36 :D

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
W Age of Conan grałem razem z C9 przez ponad rok. W Aiona z C9 po stronie Elyos ok roku, po zmianie strony na Asmodian przyjęto mnie do Royal Legion. Po całym zamieszaniu z transferami zostałem na Telemachusie w Wild Wolves

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Nie

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Wasza strona, wasz blog? No i kilka razy widziałem was w Aionie :)

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Lubię grać w MMO a takie gry zmuszają do współdziałania wielu ludzi, ludzi którymi ktoś musi sprawnie kierować/dowodzić, patrząc na to co robicie w grach na waszą stronę, na porządek który tam panuje, sądzę że wiecie jak to robić i to mi odpowiada.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść
Na imię mam Grzegorz, mam również wspaniałą żonę(obecnie ostro i namiętnie grającą w Aiona) i super syna. Pracuję w Grupie Żywiec :) co nie przeszkadza mi lubić piwa :D Od kilku lat gram kilka godzin dziennie w MMO obecnie zostawiłem Aiona i pogrywam w World of Tanks czekając na Tere. Miałem możliwość grać w OB Tery w Korei więc wiem na co czekam. Zawsze w dobrym humorze, odpowiedzialny i chętny do pomocy

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Niestety nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Ze względu na to że zawsze gram klasą leczącą to raczej suport, ale PVP jak najbardziej TAK, dps czy tank z clerem za plecami jest bliższy zwycięstwa, czy to w PVP czy PVE.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
W każdej tego typu grze zawsze zaczynamy od PVE bo przecież trzeba zdobyć lvl, podstawowy ubiór, a potem zabawa PVP :D to jest esencja gier MMO grać naprzeciw żywego przeciwnika to nie to samo co bić moba który zawsze wiem co zrobi. PVE a zwłaszcza rajdy dają innego rodzaju satysfakcję, ubicie Bossa który już kilka razy nas pokonał, współpraca wielu ludzi do osiągnięcia wspólnego celu, też oczywiście daje wiele radości- no i itemki :)

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Myślę że raczej nie będzie z tym problemu

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Przeważnie zaczynam grać ok godz 18 do ok 24 codziennie w weekendy raczej cały dzień za wyjątkiem kilku godzin zabawy z dzieckiem w południe, jeśli zajdzie potrzeba dostosuje się do rozkładu godzin rajdów

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Raczej to co napisałem wyżej wyczerpuje temat mojego czasu w grze ;)

14. Opisz swoje cele w grze.
Zabawa i jeszcze raz zabawa, oczywiście progres lvl i ubioru, rajdy wspólne wypady na PVP i miłe rozmowy na komunikatorze

15. Podaj parametry komputera.
Intel Core i7 920@2,67
DDR3 6GB 3x2GB
ATI Radeon HD4890 1024MB DDR5 256bit
1000GB SATAII 7200rpm + 500GB
Łącze Neo 10Mb/s

16. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Oczywiście tak

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Hubon

Post autor: Andarist » niedziela, 12 czerwca 2011, 20:48

Witam i życzę powodzenia podczas rekrutacji.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Hubon

Post autor: Zawisza » niedziela, 12 czerwca 2011, 21:06

Witam na naszym forum. Część z nas również pogrywa w WoTa? Jesteś w jakimś klanie czy na razie rozglądasz się?

Awatar użytkownika
Hubon
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2011, 16:08
Lokalizacja: Lubelskie/Chełm
Status:
Offline

Re: Podanie - Hubon

Post autor: Hubon » niedziela, 12 czerwca 2011, 21:49

Jeśli macie ochotę mnie przygarnąć do WoT to oczywiście jestem za, ale o Terze też nie zapomnijcie :D

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Hubon

Post autor: Virven » poniedziałek, 13 czerwca 2011, 08:29

Witam na forum.

Wieczorem prześlę PW z informacją odnośnie rozmowy.

Pozdrawiam
V.

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Hubon

Post autor: Virven » wtorek, 14 czerwca 2011, 21:15

Witam w IX.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości