Rekrutacja - Kamushi

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Kamushi
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 1 kwietnia 2011, 00:38
Status:
Offline

Rekrutacja - Kamushi

Post autor: Kamushi » piątek, 1 kwietnia 2011, 01:05

Prośba: Nie kończcie czytania na wieku, czytajcie dalej. Ładnie proszę.

1. Nick, klasa, level postaci?

Kamushi / Sorcerer / 10

2. Wiek?

17

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Jedyną grą, w której utrzymałem się na tyle długo, aby zżyć się z gildią był Conquer Online. Gildię zakładała ta sama osoba, jednak przez transfery postaci z serwera na serwer, nazwa ulegała zmianom.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Deputy Leader - tj. Zastępca Lidera.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Z forum teraonline.info.pl oczywiście.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Otóż jesteście najbardziej zorganizowaną grupą jaką do tej pory widziałem. Szczerze mówiąc to w pewnym stopniu szukam osób, które pomogą obeznać mi się w świecie TERY, jako że kilku z was grało na wersji Koreańskiej.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

A więc tak. Na co dzień oczywiście uczę się, jednak w wolnych chwilach znajduję czas na grę. Moją pasją jest sztuka, a co się z tym wiąże - grafika komputerowa także. Rysuję już od 4 lat, a grafiką wektorową zajmuję się 2 lata. Wychodzi mi to całkiem dobrze. Rozmawiając z ludźmi potrafię dobrze się zachowywać, kontakty międzyludzkie przychodzą mi z łatwością, a poznawanie nowych znajomych to sama przyjemność. Jestem słowny, ale leniwy. O ironio... Ale tak, to prawda. Jednak jeśli już się w coś angażuję, to na maksa.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Mam nadzieję, że miło nam się dziś grało Erskine i Slav. Erskine nawet pytał, dlaczego nie spróbuję dostać się do gildii mimo wieku poniżej poprzeczki :D

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Mag, dalekodystansowiec. Wolę trzymać się z daleka i wspomagać drużynę magią. Nie kręcą mnie postacie walczące bronią białą. O buildzie nie będę nic pisał, bo TERA "wystartowała" dopiero dziś.

10. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany glyphów?

Nie mam pojęcia czym są glyphy w TERA Online i jakie jest ich zastosowanie. Mam nadzieję, że wkrótce ktoś mi to wytłumaczy.

11. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Raczej nie będzie takich dni. Jedynie wyjątki, o których będę informował przed nieobecnością.

12. Dodatkowy opis czasu gry.

Co tu dużo pisać. Jestem dostępny średnio:
W dni robocze od 15:00 do 24:00
W weekendy od 10:00 do tej pory kiedy będzie trzeba :D

13. Opisz swoje cele w grze.


Cele? Dobra zabawa w większej grupie ludzi i poznawanie nowych znajomych.

14. Podaj parametry komputera.

4x CPU - Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz, 2400 MHz, 2.00GB Ramu.
System OP: Windows XP Home Edition
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT
Łącze: Neostrada TP - 6MB

15. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Rekrutacja - Kamushi

Post autor: BlackIguana » piątek, 1 kwietnia 2011, 09:06

Przeczytałem całe tak jak prosiłeś :)
Do IX dostać się nie możesz - wiek jest ograniczeniem którego nie da się ominąć. Jednak miło nam strasznie, że spodobało Ci się w naszym gronie i zapraszamy zawsze gdy tylko zechcesz z nami zagrać i na komunikator i do patry.

Tak jak powyżej napisałem - podanie odrzucam, temat zamknę wieczorem bo może ktoś chce się wypowiedzieć.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Virven
Patrycjusz
Posty: 1735
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 21:10
Medals: 16
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status:
Offline

Konsul IX Kohorty ANNORVM IX WAR Legionista TERA Optio LOTRO Optio
SWTOR Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Rekrutacja - Kamushi

Post autor: Virven » piątek, 1 kwietnia 2011, 11:23

Regulamin IX Kohorty jest fundamentem istnienia naszej społeczności i nie możemy robić od niego odstępstw.

Miło, że zainteresowało Cie nasze grono. Zaprasamy, za 3 lata, a do tego czasu nasze drogi na pewno przetną się nie raz na wirtualnym szlaku :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze.
V.

Zeroone
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 14:11
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Kamushi

Post autor: Zeroone » piątek, 1 kwietnia 2011, 13:47

Pewnie problem wieku był wałkowany niejednokrotnie... Jednak nie bardzo rozumiem jaka jest różnica poza formalnym statusem gracza bycia w Kohorcie lub poza nią, skoro bycie "poza" nie blokuje uczestnictwa w grze z kohortowiczami, korzystania z mumbla, korzystania z forum (w ograniczonym zakresie, ale jest to możliwe), uczestnictwa w party (cokolwiek to znaczy).

Więc tutaj chodzi jedynie o formalny status?

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Rekrutacja - Kamushi

Post autor: Andarist » piątek, 1 kwietnia 2011, 13:51

Różnice są i to znaczne: dostęp do forum, eventy gildiowe, rajady - w pierwszej kolejności miejsce w party jest dla legionistów, mumble tylko gościniec, chyba że ktoś przeniesie, brak dostepu do chata gildiowego w grze etc. Poza tym jescze nie zostało potwierdzone czy gościeniec zostanie utrzymany gdy ruszy retail gry
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Xortas
Posty: 482
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 12:06
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Kamushi

Post autor: Xortas » piątek, 1 kwietnia 2011, 18:00

Zasady to zasady i tu nie ma dyskusji o roznicach.
''Hey If You Don't Like It Go to Russia''

Zeroone
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 14:11
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Kamushi

Post autor: Zeroone » piątek, 1 kwietnia 2011, 21:32

Chwila, chwila... O jakiej DYSKUSJI wspominasz, bo ja tu NIE WIDZĘ żadnej. Jedynie postawiłem PYTANIE (jedno!). Andarist był na tyle uprzejmy, że mi odpowiedział, co w zupełności mi wystarczyło. Lecz patrząc na Twoją wypowiedź, można wywnioskować, że nie można zadawać pytań... :lol: Nie można też podpytać, by się dowiedzieć czegoś, jeśli coś nie jest do końca jasne :shock:

Przypomina mi to jedną znaną partię, gdzie się nie stawia pytań, tylko wykonuje wolę "prezia" :)

Xortas
Posty: 482
Rejestracja: piątek, 24 października 2008, 12:06
Status:
Offline

Re: Rekrutacja - Kamushi

Post autor: Xortas » sobota, 2 kwietnia 2011, 06:24

Dzizas, mialem na mysli tylko to, ze to zasada od ktorej nie ma ustepstw ;P Fakt, niezbyt wyszlo mi to co chcialem przekazac (;
Peace (;
''Hey If You Don't Like It Go to Russia''

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Rekrutacja - Kamushi

Post autor: BlackIguana » sobota, 2 kwietnia 2011, 12:24

Podanie odrzucone - temat zamykam.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości