Prow - podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Prow
Posty: 40
Rejestracja: niedziela, 30 stycznia 2011, 22:25
Status:
Offline

Prow - podanie

Post autor: Prow » niedziela, 30 stycznia 2011, 23:24

1. Nick, klasa, level postaci?
Prow, Sourcer/Priest, 0
2. Wiek?
22
3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
Bractwo Trammel (banici) w Ultimie Online na klimatycznym shardzie Night Visions.
Devils - Aion, gorgos.
4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Oficjalnie nie pełniłem żadnej funkcji, ale można było na mnie polegać.
5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Z gry Aion podczas poszukiwania gildii na serverze Gorgos, ale zanim zdązyłem napisać podanie do was, zostałem zaproszony przez znajomego do gildii Devils.
6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Przede wszystkim możliwość uczestniczenia w grupowych akcjach. Swoją organizacją w pewnych działaniach dajecie świadectwo na to, iż jesteście gildią, w której można spędzić mnóstwo wspaniałych przygód online, a od czasów UO zapomniałem jak one smakują ;)
7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Mam na imię Maciek i mam 22 lata. Mam dziewczynę 20 dni młodszą, z którą wynajmujemy mieszkanie w Lęborku gdzie także pracuję. Główną ryzrywką u mnie to bycie online gdzieś w krainach gier MMO/Sandbox =) Nie znaczy to, że jestem no life nie mający swojego prawdziwego życia tak, więc zanim zaczynam trans przed PC, czas staram się wykorzystać jak najbardziej efektywnie np. chodząc na siłownie. Beatbox`uje od ok. 5/6 lat, nie liczę stażu bo robię to dla siebie, ale poziom skilla wydaję mi się być nie mały =)
8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Obawiam się, że nie.
9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
W zasadzie to lubię trudne wyzwania tak, więc chciałbym jakąś klasą czarującą. Jeśli byłoby zapotrzebowanie na np. Priesta to mogę pełnić taką funkcję.
10. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany glyphów?
Tak.
11. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Na pewno będą takie dni, ale na akcje takie jak te będę czekał z niecierpliwością, więc będzie mnie tam pełno =)
12. Dodatkowy opis czasu gry.
Czasu na grę na pewno nie zabraknie, bo i tak cały czas w coś gram i cały czas czekam na tytuł, w który będę mógł grać bez końca nie nudząc się ;)
13. Opisz swoje cele w grze.
Zamierzam zacząć najszybciej jak się uda w celu koxu postaci do konkretnego lvl`u. Cele pewnie znajdę będąc w trakcie gry. Najważniejsze to upewnić gildie do tego, że jest się dobrym kompanem na wyprawy!
14. Podaj parametry komputera.
4 gb ddr 2
Radeon 4850 512
AMD Phenom II x3
Płyta: Gigabyte M52L-S3P
15. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.
Tak.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Prow - podanie

Post autor: BlackIguana » poniedziałek, 31 stycznia 2011, 16:35

Na PW wysłałem informacje o rozmowie.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Prow - podanie

Post autor: BlackIguana » środa, 2 lutego 2011, 19:04

Witam w IX.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości