Podanie- Vumn

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Vumn
Posty: 935
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 00:22
Medals: 2
Lokalizacja: Rybnik (Śląsk)
Gender:
Status:
Offline

TERA Optio ArcheAge Trybun

Podanie- Vumn

Post autor: Vumn » poniedziałek, 8 października 2012, 00:39

1. Nick, klasa, level postaci?

Vumn, Sorc, 60 lvl

2. Wiek?

23 lata

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

a) Metin2 - Psychosis, Poszukiwacze
b) Cabal Online – Percepcja, Viewpoint
c) Tera - Revival

Każdej z tych gildii oddałem serce i poświęciłem multum czasu. Nie jestem skoczkiem gildiowym, poświęcam moją uwagę tylko tej gildii w której obecnie siedzę - schodzę zawsze ostatni, jak prawdziwy kapitan statku który zatonął (gdy jestem liderem).

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?


Byłem i jestem założycielem Revivalu w Terze (zamknięty), Cabal do dziś gości mój twór czyli Percepcje - Viewpoint, poczynając od membersa byłem dosyć wysoko postawioną osobą, nie posiadaliśmy rang - byliśmy jak rodzina i tak nam było dobrze. W Metinie założyłem pamiętam gildie o nazwie ''Psychosis'' lecz to bardzo krótka historia której już nawet sam nie pamiętam.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Dowiedziałem się o dziewiątce na forum strony teraonline.info.pl

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Kohorta od premiery gry była mi przyjacielem, jeszcze przed startem nawiązałem kontakt z poprzednim Trybunem (Blackiguana), wtedy narodziła się współpraca IX Kohorta i Revival z której jestem bardzo zadowolony i miło będę wspominał wspólne PvP oraz ewenty. Jesteście jedyną polską gildią która brnie do celu jaki sobie wyznaczyła.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

a) o sobie w grach

Staram się być pomocny, uczynny. Dużo uwagi poświęcam słabszym graczom potrzebującym pomocy w zadaniach grupowych. Nie wykręcam się i nie zastanawiam w momentach gdy jestem potrzebny klanowi.

b) o sobie w realu

Marcin mający lat 23, mieszkający na śląsku (Rybnik) i tak, na co dzień mówię po śląsku przez co nie władam najlepiej językiem polskim. Z wykształcenia mechanik samochodowy, niestety ten kierunek nie był moim strzałem w dziesiątkę więc jeżeli komuś coś nawali w bryce nie liczcie, że poradzę. Obecnie pracuję w zakładzie gospodarki komunalnej jako alpinista przemysłowy - wiszę na elewacjach, remontuję dachy, morduję korony drzew a gdy dyrekcja nie ma dla mnie żadnej ekstremalnej roboty wysyłają mnie na budowlankę - wykończeniówka. Zdarza się, że stawiam estrady dla artystów w dni imprezowe, ostatnio po mojej scenie skakała Maryla Rodowicz, i czadu dał Happysad, w ubiegłych latach Doda (ble) i jeszcze wcześniej Piasek. Jestem ojcem 3 miesięcznej Kini, na ogół spokojny facet lecz jak przyjdzie weekend i zapomnę wyłączyć telefon to przepraszam z góry ale Vumnik będzie baletował, a na drugi dzień brzydko sapał i wzdychał na TSie.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Oj, są perełki.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Mordulec wszystkiego co się rusza, Range DPS do usług.

10. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):

PVE:
Acrimonious, Forceful, Savage, Focused, Carving (zależy do instancji i specyfikacji bossa)
Zyrki: power/crit rate
Anarchic, Relentless. (no i te na bulwers bossa, nigdy nie pamiętam nazywy)

PVP:
Salivating, Savage, Carving, Forceful, Swift
Zyrki: increases pvp damage/increases pvp defense
Relentless, Vigorous

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście.

12. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Jestem graczem PvP, nie lubię farmy - ale jak każdy wie, że dobry gracz musi robić wszystko.

13. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Jeżeli nie będę mógł to się na pewno usprawiedliwię.

14. Dodatkowy opis czasu gry.


Pracuję od poniedziałku do piątku po 8h, od godziny 16tej w dni robocze jestem online w grze do utraty sił. W weekendy najczęściej siedzę przed monitorem.

15. Opisz swoje cele w grze.

Sama gra to dla mnie tak na prawdę dodatek do komunikatora, moim celem w grze jest wykorzystywanie jej do wspólnej zabawy z osobami z którymi się integruję na TSie.

16. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Trudne pytanie dla skromnego człowieka, myślę, że jako Wasz wcześniejszy sojusznik już wtedy udowodniłem, że jestem godzien przyjaźni z dziewiątką, to jakim graczem jestem też pokazałem. Potrzebujecie dojrzałych ludzi, więc się zgłaszam.

17. Podaj parametry komputera.

AMD FX(tm)-8120 Eight-Core Processor 3.10GHz
8GB RAM
Radeon HD6870

18. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuję jego postanowienia.


Rzecz jasna.

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie- Vumn

Post autor: Zawisza » poniedziałek, 8 października 2012, 13:58

Witam na naszym forum. Nie spodziewałem się twojego podania. Fajnie, że jednak nie kończysz przygody z TERA Online.

Awatar użytkownika
Vumn
Posty: 935
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 00:22
Medals: 2
Lokalizacja: Rybnik (Śląsk)
Gender:
Status:
Offline

TERA Optio ArcheAge Trybun

Re: Podanie- Vumn

Post autor: Vumn » poniedziałek, 8 października 2012, 16:14

Dzięki, to nie była łatwa decyzja, wręcz wymęczona przez Yankee. Troszeczkę musiałem odpocząć, teraz jestem gotowy do gry.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie- Vumn

Post autor: Majki » poniedziałek, 8 października 2012, 18:49

PW terminem rozmowy zostało wysłane.
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie- Vumn

Post autor: Majki » poniedziałek, 8 października 2012, 19:10

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości