Podanie - Braciwoo

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Braciwoo
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 31 maja 2012, 22:55
Lokalizacja: Eudezet
Status:
Offline
Kontakt:

Podanie - Braciwoo

Post autor: Braciwoo » wtorek, 4 września 2012, 11:20

1. Braciwoo Warrior lvl60

2. Wiek - 21l

3. Na poczatku semihardcore w celu odnalezienia sie w gronie Kohorty.

4. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
a) TERA : do wczoraj Twierdza , odszedlem gdyz jestem graczem nastawionym na pvp co nie bylo mozliwe w twierdzy , mam zamiar sie rozwijac a nie byc blokowanym przez ciągłą farme przy czym nic z tego nie mam. Ilość graczy z ktorymi mozna isc na jakas instancję jest dosyc smieszna , bo jest to grono 4 moze 5 osób ktore gra i jest ciagle jak wchodzi sie na mumble a reszta gra dla i pod siebie ;/
b) inne mmo - wow

5. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)? - zwykły member + administrator oddziału twierdza tera online na FB

6. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś? - z internetu gdy zakladalem konto w terze gdyz szukalem polskiej G nastawionej tak jak ja na cele PVP

7. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie? - ze względu na duża aktywność graczy i tak jak wyzej ;) PVP PVP PVP!

8. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
a) o sobie w grach
-typowy dps w kazdych grach MMORPG , od kiedy gram w tere online zagustowałem tez w tankowaniu gdyz jak wiadomo wszystkim od ostatniego patcha warrior pelni w grze 2 funkcje choc wiadomo nie jest to latwe ;) Gry MMO są dla mnie oderwaniem od problemow ktore nas otaczaja a zarazem relaksem po pracy wiec mozna mnie zlapac codziennie czy to na grze czy na komunikatorze
b) o sobie w realu
-pracuje w budowlance (wykończenia wnętrz) a po pracy zajmuję sie rodzajem ekspresji wokalnej mianowicie nie lubianym raczej w naszym kraju HH
9. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
raczej nie znam nikogo...choć bylem w kontakcie z Zawiszą w temacie rekrutacji jakiś czas temu jak zakładałem konto w tera online.

10. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Jestem warriorem wiec raczej role dpsa gdyz tank jest dosyc ciezka opcja dla warriora chodz nie boje sie i takich wyzwań ;) Wszystko zalezy od potrzeby ;)

11. Twój build, lub jaki polecasz (chodzi o kryształy i glyphy):

posiadam 3 buildy wiec ciezko opisac to nie wchodzac na Gre lecz wszystko do wzgladu podczas gry ;) glyphy ustawione na pvp i bamy

12. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
-Jesli w efekcie wyjdzie mi to na lepsze to oczywiscie , tak

13. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór

PVP ! z takim zamiarem zaczynałem grę i to mnie nadal tu trzyma , niestety w Twierdzy tego nie zastałem sadze ze wiecie dlaczego bo nie jestem 1 osoba która chce do was przejść, Chce sie rozwijać co bylo niestety nie mozliwe bijac tylko bamki na farmie 7 dni w tygodniu i tak przez miesiąc w miesiąc

14. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Od godziny 20 codziennie prócz soboty , w soboty zazwyczaj nie ma mnie online chyba ze tylko na komunikatorze na którym bywam nawet jak nie gram ;)

15. Dodatkowy opis czasu gry.
4h+ na dzień

16. Opisz swoje cele w grze.
dobra zabawa i wyzwanie jakim jest zacięta walka z osoba po drugiej stronie monitora ;)

17. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Graczy PvP Podczas walki gildyjnych nigdy za mało tym bardziej odpowiedzialnych za to co robią

18. Podaj parametry komputera.
Pentium dual-core CPU E6300 2.80Ghz , 4Gb ramu Nvidia 9600GT

19. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Awatar użytkownika
Roszan
Posty: 137
Rejestracja: wtorek, 14 września 2010, 01:48
Medals: 2
Lokalizacja: Gliwice
Gender:
Status:
Offline
Kontakt:

SWTOR Legionista BD Legionista

Re: Podanie - Braciwoo

Post autor: Roszan » wtorek, 4 września 2012, 20:57

Z ta sygnaturą to na pewno cię przyjmą Oby nie było tak jak z Siwym......

Braciwoo
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 31 maja 2012, 22:55
Lokalizacja: Eudezet
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Braciwoo

Post autor: Braciwoo » wtorek, 4 września 2012, 22:27

tez mam taką nadzieję ;)

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Braciwoo

Post autor: Majki » środa, 5 września 2012, 20:37

PW z terminem rozmowy zostało wysłane
[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Awatar użytkownika
Majki
Posty: 1494
Rejestracja: niedziela, 10 kwietnia 2011, 21:39
Medals: 8
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty Fabri TERA Centurion ArcheAge Centurion Uczestnik zlotów IX Kohorty
Mecenas IX Kohorty

Re: Podanie - Braciwoo

Post autor: Majki » środa, 5 września 2012, 23:18

[ obraz zewnętrzny ]

Auroria, birthplace of magic. Mortal souls transformed with unthinkable consequence blessing and daming the world. Sin, hellspawn, pirates divide those who Nui once united.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości