Sievvca - podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Naazgh2
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2012, 08:40
Status:
Offline

Sievvca - podanie

Post autor: Naazgh2 » niedziela, 6 maja 2012, 09:16

1. Nick, klasa, level postaci?

Sievvca, Warrior, 25 (w chwili pisania podania)

2. Wiek?

35 lat.

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Przygodę z mmo zaczynałem od UO online. od tego czasu przewinąłem się przez szereg gier takich jak wow, warhammer online, aoc, perfect world, star wars, aion, lineage II i wiele innych. Ostatnia gildia w której byłem członkiem to Ancients (w kilku ostatnich grach) . Powodów do zmiany gildii nie było żadnych - jedyny powodów to zmiana gier ze względu na nieciekawy endgame - czytaj - brak satysfakcji z pvp. W grach mmo występuję zawsze pod nickiem SieVca bądź SieVVca.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Raz byłem v-ce gm w Ancients (BoI) - szczerze to nie mam parcia na jakiekolwiek funkcje ze względu na ograniczenia czasowe oraz ze względu na rodzinę i pracę zawodową (co nie oznacza że nie mam czasu na gry - na to się zawsze czas znajdzie kosztem nocy i snu)

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

znajomi, fora internetowe

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Krótko - szukam gildii, w ramach której można wspólnie spędzić czas w grze w miłej atmosferze, porozmawiać i próbować coś docelowo osiągnąć w pvp.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Mam na imię Jarek, mieszkam i pracuję w Słupsku. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą, mam żonę i dwójkę dzieci, w tym syna 7 lat którego wprowadzam od jakiegoś czasu w tajniki mmo (przyszły bio-bot :) ). interesuję się fantasy, rpg, sci-fi i oczywiście grami mmo.

rozwinięcie: z zawodu jestem analitykiem finansowym, życie osobiste - mieszczę się w standardzie (żona nie podziela niestety moich pasji :) ), odnośnie gier komputerowych - gram już od 1992 roku - moja pierwszą grą rpg było Eye of the Beholder (wieki temu - 1992 rok, wtedy też stałem się posiadaczem Amigi 600) I, II i III, Ishar, kilka części Ulitmy (w szczególności Undeground I i II).., próbowałem mud-ów ale nie przebrnąłem przez ten klimat niestety, i tak po czasie przerzuciłem się na rpg online w które gram do dziś (w szczególności wszelkie klasy AAA). Jak już pisałem, szukam dobrego community, bo bez niego żadna gra, nawet najlepsza, nie gwarantuje zabawy na dłuższą metę, mniemam iż takim community jest właśnie Kohorta a ja mam nadzieję wnieść do niej odrobinę humoru i luzu i ostrego ciśnięcia w pvp.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Nie.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Generalnie gram albo jako tank bądź jako healer/support, unikam pure dps

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Jestem nastawiony głównie na pvp, ale oczywiście nie ma problemu z pve, w końcu poprzez pve przechodzimy do pvp (tzw. dokoksowywanie postaci). Tak naprawdę czy to pvp czy też pve -ważne z kim je się robi, z dobrą ekipą tu i tu może być dobry fun a o to przecież chyba chodzi i na to liczę w IX Kohorcie.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Why not ;)

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Jestem generalnie do dyspozycji w godzinach 21.00 - 2.00-3.00 i częściowo podczas pozostałych godzin (w zależności od grafiku pracy).

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Jak wyżej.

14. Opisz swoje cele w grze.

Fun z pvp i poczucie że coś wnoszę do gildiowej społeczności

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Jestem osobą komunikatywną, która lubi być w społeczności, z którą osiąga wspólne cele jak i cele poszczególnych członków (typu wydropienie itema dla danego członka, grind ma matsy, crafting dla gildi etc.)

16. Podaj parametry komputera.

AMD FX 6100
8GB RAM
GF GTX 560 II Twinfrozr
Słuchawki + mikrofon

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.

Zapoznałem się i akceptuję.

p.s.
ostatni raz pisałem podanie (o pracę) w 2005 roku :)
dziwne to uczucie pisać o sobie, zwłaszcza by brzmiało interesująco dla innych
Ostatnio zmieniony niedziela, 6 maja 2012, 13:24 przez Naazgh2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Sievvca - podanie

Post autor: Blacksin » niedziela, 6 maja 2012, 12:37

Witam na forum

Proszę rozwinąć punkt 7
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Naazgh2
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 6 maja 2012, 08:40
Status:
Offline

Re: Sievvca - podanie

Post autor: Naazgh2 » niedziela, 6 maja 2012, 13:26

witam i dziękuje za przywitanie na forum

pkt 7 rozwinięty

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Sievvca - podanie

Post autor: Slav » środa, 9 maja 2012, 11:00

Wysyłam pw z terminem.

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Sievvca - podanie

Post autor: Slav » czwartek, 10 maja 2012, 18:05

Witam w IX Kohorcie

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości