Podanie - Aru

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Aru
Posty: 42
Rejestracja: środa, 2 maja 2012, 22:30
Status:
Offline

Podanie - Aru

Post autor: Aru » środa, 2 maja 2012, 23:39

1. Nick, klasa, level postaci?
Aru Warrior 36

2. Wiek?
25

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
Illuminati Order(Aion) ArgentumAstrum(L2 priv) Diwizion303 (EVE Online). Przeważnie znudzenie gra po długim czasie grania w nią.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
Aion - Lider(1.5roku kadęcji)

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Od znajomych.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Grają u was znajomi. Jesteście jedna z większych polskich Gildii.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Paweł, na imię mam. Pochodzę z Pilawy, o szkole wole nie wspominać. Z zawodu Dekarz. Gram w gry MMO Hobbistycznie od jakiś 10 lat, moje drugie hobby to puzzle. Interesuje się także programami takimi jak: Uniti3D, 3dsm, PSP, Sony Vegas prog. muzyczne tj. GarageBand, FL Studio, niestety tylko amatorsko na więcej nie ma czasu. Czasami lubię tez pobawić się obróbka filmów czy to z gry czy nakręcanych kamerą.


Teledysk dla znajomego w post produkcji.

http://www63.zippyshare.com/v/57481517/file.html
Stary filmik z początków Aiona (parę godzin kręcenia, zabawa niesamowita, śmiechu było co niemiara)
Niestety upload na zippyshare bo YT blokuje mi soundtrack.(jeśli podgląd nie działa zalecam odświeżyć, jeśli nie pomorze zachęcam do ściągnięcia jak ktoś ciekawy)

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
BlackSin, Codin, Piwon

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Bulid zależny od sytuacji, ale lubię eksperymentować samemu nie patrząc na to co ludzie piszą na forach.
Zwykły prosty Żołnierz, pełniłem już inne funkcje i wiem jak to jest, ale jak nadarzy się okazja mogę zmienić stanowisko jak czas na to pozwoli.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PVP. PvE - nudzi mnie po niedługim czasie.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Pewnie o ile ktoś mi doradzi lepszy set-up od mojego obecnego.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Piątek/Sobota po 20 czasami mogę się nie pojawić w grze wiadomo nie samą gra człowiek żyje czasem trzeba coś wypić. Niedziela czasami po sobocie moge być trochę mało kontaktowy.
Ogólnie gram co dziennie w godzinach 18:00 - 24:00

13. Dodatkowy opis czasu gry.
EndGame i pvp pvp pvp nic innego nie widzę. Mam nadzieje że nie zepsują tej gry jak innych.

14. Opisz swoje cele w grze.
Przychodzi mi do głowy tylko dobra zabawa (Browar) z znajomymi podczas wspólnych akcji.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Jestem komunikatywny, mogę zainicjować parę eventow, nakręcić jakiś dobry filmik, umilić zabawę innym.

16. Podaj parametry komputera.
System: Win7 Ultimate
Typ: 64bit
Procesor: Intel Core(Tm)2 Duo 3.00Ghz
Pamieć: 8GB
Karta Graficzna: AMD Radeon HD 6970 2GB GDDR5

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.
Tak

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Podanie - Aru

Post autor: Blacksin » środa, 2 maja 2012, 23:42

Witam na forum wysyłam pw z terminem rozmowy
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Podanie - Aru

Post autor: Blacksin » środa, 2 maja 2012, 23:47

[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości