Jab - podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Jab
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 maja 2012, 16:37
Status:
Offline

Jab - podanie

Post autor: Jab » wtorek, 1 maja 2012, 17:07

1. Nick, klasa, level postaci?
Jab, Berserker, 34.
2. Wiek?
25lat.

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
Nightwalkers(ragnarok online), Revenants (aion), United Force (aion), Fallen (aion).

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
centurion.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Widziałem was na Perento(aion) oraz śledziłem filmy na youtube.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Szukam bardzo dobrej gildii pvp z dojżałymi graczami mmo.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Gram w gry mmo od wielu lat. Aion przez ostatnie lata był moją główną grą.Teraz zaczynam przygodę z terą. Mam duże doświadczenie w grach mmo. Zawsze wszystko skrupulatnie analizuje pod względem pvp. Bardzo długo grałem klerykiem w aionie tak więc mam tendencje do pomagania ludziom gdy tego potrzebują.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Grałem dzisiaj przez chwilę z "Yoro". Poza nim nie miałem jeszcze osobistego kontaktu z nikim z Gildii.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
Aktualnie gram DPS berserkerem.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PvP, Wiadomo że bez jakiegoś wkładu w pve nie da się robić tylko i wyłącznie pvp w grach mmo. Jednak pvp jest moim głownym zainteresowaniem w Terze. gvg !

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
W aionie swego czasu zmieniałem build klerykiem dwa razy zdiennie. Najpierw na rutyne pve, później na dredgion i pvp. Tak więc jestem przyzwyczajony do tego typu strategii.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Może kiedyś wypaść jakiś dzień. Prace mam na rano, tak więc nie powinno być problemów z wieczorami.

13. Dodatkowy opis czasu gry.
Wracam z pracy po 15. mogę grać do późnej nocy zregóły. Czaasmi może wypaść jakiś dzień że będę mniej online. Jednak zregoly nolife'uje.

14. Opisz swoje cele w grze.
Szybkie wbicie max lvla, zdobycie najlepszego w ramach możliwości ekwipunku do pvp, i granie jak najwięcej pvp jak się da. gvg!

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Jestem doświadczonym graczem mmo.

16. Podaj parametry komputera.
AMD apu,Radeon,8gb ddr3 ram.

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Jab.

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Jab - podanie

Post autor: Zawisza » wtorek, 1 maja 2012, 17:09

Witaj, info z namiarem na mumble wysyłam na pw.

Awatar użytkownika
Zawisza
Posty: 10151
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 14:23
Medals: 26
Status:
Offline

Namiestnik Cezara IX Kohorty Konsul IX Kohorty Pretorianin Sekcji IX Kohorty AoC Centurion WAR Trybun
AION Trybun MO Pretorianin BF3 Pretorianin TERA Trybun WoT Pretorianin
SWTOR Pretorianin Sekcja EvE Sekcja FE Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Re: Jab - podanie

Post autor: Zawisza » czwartek, 10 maja 2012, 15:19

Czekam na PW. Do togo czasu zamykam temat.

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości