Podanie- Ramires

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Ramires
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 29 kwietnia 2012, 21:07
Gender:
Status:
Offline

Podanie- Ramires

Post autor: Ramires » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 15:22

witam ponownie :)


poprzednie podanie http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 51&t=11356


1. Nick, klasa, level postaci?
Ramires/ Lancer/ 34

2. Wiek?
24 lata

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
W Aionie początki miałem w gildii OrderOfAion ktora istniała cały serwer Castor, po połaczeniu na Telemachusie juz byl to legion WildWolves

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
w OOA byłem zwyklym legionista, w WildWolves jako iz bylem jednym z pomyslodawcow nowego sojuszu i jednym z zalozycieli mialem status Ceturiona, pomagajac rozijac ten legion. Pozniej prowadzilem WW Akademie wraz z moja narzeczona oraz bylismy odpowiedzialni za porzadek na forum

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
ze strony internetowej poswieconej grze Tera Online

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Zależy mi na grze z fajnymi ludźmi a przede wszystkim z dojrzalymi. Zawsze cenilem sobie ludzi z zasadami dlatego tym bardziej chcialbym brac udzial w tym razem z nimi a czytajac regulamin i przegladajac niektóre watki forum jestem przekonany iz gildia ta ma zasady ktorych sie trzyma i strasznie mi sie to podoba.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Mam na imie Paweł. Pochodze z Poznania gdzie mieszkam i pracuje w firmie zajmujacej sie produkcja głownie jednorazowych serwetek talerzykow i obrusow. Pracuje na dziale logistyki i jestem glównym załadunkowym chodz jak to w robocie bywa robi sie wszystko co trzeba.. Interesuje mnie sport, bardzo lubie jazde na rowerze oraz podciaganie na drazku. Niegdys bylem zapalonym koszykarzem, pozniej trenowalem kanadyjki jednak szybko sie okazalo ze woda nie jest moim żywiołem. Lubie dobre filmy muzyke bez ktorej nie potrafie zyc i gry mmo ktore mnie bardzo wciagaja. Procz tego kocham zwierzeta. Mialem po kilka szczurow chomikow i kroliki. Jakis czas temu jeszcze studiowałem jednakże nie polubili mojej lysiny przez ktora bylem dyskryminowany a w konsekwencji wydalony. Stan cywilny kawaler chodz w stalym zwiazku i bezdzietny puki co.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
nikogo jeszcze nie mialem przyjemnosci poznac

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
zawsze gralem dps-ami tutaj probuję swych sil grajac tankiem i musze przyznac ze bardzo mi sie podoba.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
Napewno jedno i drugie :) Mam straszny niedosyt PvP po Aionie ktore wg mnie bylo tam masakrycznie rozwiazane. Tutaj jestem zachwycony puki co nim i napewno bede probowal swych sil zarowno w PvE jak i PvP solo jak mass. Jednakze tak naprawde bardzo duzo zalezy od tego z jakimi ludzmi przyjdzie mi sie bawic

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
tak

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
na popoludniowej zmianie w pracy. W domu jestem dopiero o 22.30 chyba ze mam nadgodziny to koncze dopiero o 2 w nocy

13. Dodatkowy opis czasu gry.
zmiana ranna 15- do upadlego
zmiana popo jak wstane-12:30 i od 22:30 do upadlego
zmiana nocna od 6- az nie zasne oraz przed praca do 21-21:30

kazdy weekend jesli mam wolny praktycznie do oporu z wyjatkiem jakiegos jednego w miesiacu gdzie narzeczona ma wolne od pracy, wtedy troche czasu rowniez z nia bede spedzal.

14. Opisz swoje cele w grze.
Przede wszystkim dobrze sie bawic i jak kazdy na poczatku max lvl i sprzet najlepszy jaki jest.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Poniewaz jak sie za cos biore to od A-Z jak to Robert Burneika mowi " NIE MA LIPY i OP.... SIE", także wierze głeboko ze stane sie dobrym i przydatnym tankiem

16. Podaj parametry komputera.
Intel Core 2 Duo E7400 podkrecony na 3,4
4GB ram
Radeon HD4850 1GB Zalman
planuje wymienic sprzet jak sie uda w lipcu

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
oczywiscie

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Podanie- Ramires

Post autor: Blacksin » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 18:36

Witam ponownie

Podanie znacznie lepsze niemożna było tak za pierwszym razem życzę powodzenia w dalszej części rekrutacji

Sin
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Ramires
Posty: 51
Rejestracja: niedziela, 29 kwietnia 2012, 21:07
Gender:
Status:
Offline

Re: Podanie- Ramires

Post autor: Ramires » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 19:09

oczywiscie ze mozna bylo :) ale co sie stalo to sie nie odstanie.
w takim razie czekam na dalsze instrukcje

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Podanie- Ramires

Post autor: Blacksin » wtorek, 1 maja 2012, 00:37

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Podanie- Ramires

Post autor: Blacksin » wtorek, 1 maja 2012, 19:35

Witam w IX Kohorcie!

[ obraz zewnętrzny ]
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość