Vaiola - Podanie

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Vaiola
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:40
Status:
Offline

Vaiola - Podanie

Post autor: Vaiola » wtorek, 24 kwietnia 2012, 17:44

Witam wszystkich serdecznie.
Poniższe podanie zgodne ze sztuką.

1. Nick, klasa, level postaci?

Vaiola

2. Wiek?

31 lat

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Dawno temu grałem w Age of Connan, tam na czas lv byłem w Gildii TNT, jednakże, gra nie zaabsorbowała mnie, do tego wszechobecne osoby w tamtym czasie z .RU kosiły wszystko na równo zabijając tym samym przyjemność grania, przynajmniej dla mnie.



4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Nie pełniłem żadnej roli. Niestety natłok obowiązków dnia codziennego uniemożliwia podejmowanie się z mojej strony takich wyzwań. Szacunek dla tych wszystkich którzy dźwigają na swoich barkach te sprawy.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Przeszukując fora natknąłem się na listę Gildii zamierzających rozpocząć przygodę z TERA Online. Po zajrzeniu na każdą ze stron/forum stwierdziłem, że tutaj wygląda to najbardziej ogarnięte, nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest to profesjonalnie wykonana strona oraz forum. Od szaty graficznej zaczynając, a kończąc na sprawnym rozplanowaniu tak, że bez problemu można znaleźć odpowiednie informacje.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Zgodnie z powyższym już sama prezentacja robi pozytywne wrażenie. Do tego dochodzi kwestia podejścia w temacie wieku graczy (nie mam nic przeciwko bardzo młodym ludziom, ale jednakże po 20+ można, przynajmniej statystycznie, oczekiwać dojrzałości).
Dodatkowo deklarowana ilość graczy przemawia do mnie za tym, że godziny rozrywki, które planuję spędzić w grze nie będą spędzane w "samotności".

A doświadczyłem tego grając ostatnio w SWOTR, gdzie znajomy namówił mnie na serwer KAI KAN i niestety po osiągnięciu max lv rozrywka z braku zgranego zespołu straciła na atrakcyjności.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Jak już zapewne zdążyliście zauważyć po sposobie wyrażania się, jestem facetem, wbrew nickowi, który sugerowałby płeć piękną. Ale sami się prosiliście, aby rejestrować się zgodnie z nickiem w grze. Planuję grać postacią żeńską stąd też nick Vaiola. Przepraszam wszystkich, którzy mieli nadzieję, że być może kolejna (nie sprawdzałem, ale zapewne są jakieś) Kobieta dołączy do Gildii.

Mam na imię Remek, prowadzę swoją działalność gospodarczą. Zajmuję się fotografią oraz obsługą informatyczną firm.

Grę traktuję jako odskocznie, sposób na rozrywkę. Jednakże z zaangażowaniem i szacunkiem dla czasu współtowarzyszy. Gram również na Xboxie. Mam kota :P Jestem miłośnikiem i posiadaczem od niedawna Volvo.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Niestety nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

DPS mele. Z testów co udało się mi odrobinę poznać postaci oraz mechanikę to najbardziej przypadły mi do gustu klasy:
1. Slayer
2. Lancer
3. Warior

Lancer co prawda nie DPS ale przyjemnie grało się mi nim. Nie wiem czy ogarnąłbym kwestię tankowania, ale to jeszcze do doczytania/sprawdzenia.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony na endgame: PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Endgame dla mnie to na pewno PvE. Oczywiście nie unikam starć i potyczek PvP ale wyzwania PvE są dla mnie ciekawsze. Przynajmniej w oparciu o dotychczasowe niewielkie doświadczenie. Kto wie być może TERA Onlie zmieni mój pogląd.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście, tutaj jak najbardziej.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Nie mam sprecyzowanych dni/wieczorów wolnych/zajętych. Dwa pełne wieczory natomiast są jak najbardziej przeznaczone na grę.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Tutaj na początku zapewne każda wolna chwila aby trzymać poziom w sposób umożliwiający poznawanie contentu wspólnie z Gildią.
Lubię czasem nocne giercowanie.

14. Opisz swoje cele w grze.

Nie napiszę, że grę chciałbym poznać od początku do końca, ale chciałbym poznać wybraną przez siebie klasę, jej historię, ukończyć content, mieć maksimum rozrywki bez zawalania sobie życia w RL.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Jestem dorosłym facetem, otwartym, chętnym do pomocy, umiejącym się podporządkować ale i aktywnie uczestnicząc potrafię dodać coś od siebie.


16. Podaj parametry komputera.

Intel core i7 860
16 GB RAM
GTX 280

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Zapoznałem się z regulaminem i go akceptuje.

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Kalidon » wtorek, 24 kwietnia 2012, 19:38

Witaj na forum.

Podanie napisałeś bardzo porządnie, co nie ukrywam jest dla mnie bardzo istotnym elementem. Docenia się ten fakt, zwłaszcza w trakcie czytania.

Posiadasz bardzo mocny sprzęt z bardzo niszową grafiką, to skłania mnie do zadania pytania, czy przypadkiem nie miałeś w trakcie grania sprzętowych lagów ?

I jeszcze bardzo istotna sprawa, gildia jest nastawiona na działania głownie w kierunku PVP, zwłaszcza w tzw, engame. U Ciebie ten kierunek jest odmienny, nie wiem czy w takim przypadku odnajdziesz się w naszej rzeczywistości.

Gdybyś procentowo chciał wyrazić poświęcony czas gry na PVE i PVP jak by to u Ciebie wyglądało ?

Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji.
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Vaiola
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:40
Status:
Offline

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Vaiola » wtorek, 24 kwietnia 2012, 23:17

Dziękuję za powitanie,

Lagów, żadnych nie uświadczyłem, natomiast noszę się już jakiś czas ze zmianą grafiki, szukam pretekstu, jednak do tej pory nie zdarzyło się abym miał problem z jakąkolwiek grą.

Natomiast co do rozłożenia procentowo odnoście PvP/PvE to ciężko powiedzieć. Napisałem, że PvE gdyż, przyznaję mało czytałem o TERA, nie wiem jak tutaj wygląda właśnie ta kwestia.
Grając teraz niedawno w SWOTR, tam open PVP nie miałem okazji rozwinąć, a te 3 Battlegroundy po pewnym czasie są zbyt monotonne.

Widziałem gdzieś na forum filmik z Waszym udziałem w potyczce PVP i powiem szczerze to jest ten element, który mnie się również podoba, tzn. ekipa robiąca wspólnie questy i w razie czego to jest akcja :D

Tak więc to co napisałem o PVE to nie znaczy, że brak PvP. Uzupełniając moją wypowiedz, powiem, że o ile jest rozwinięty endgame PVP na tyle, że jest co robić to PVE jest po części środkiem do ulepszenia ekwipunku oraz szlifowaniu umiejętności grania odpowiednią klasą postaci.

PS.
Jestem fanem Whiskey - to tak chciałem dopisać w ramach uzupełnienia informacji o sobie. :D

Awatar użytkownika
Vakamitshi
Posty: 306
Rejestracja: środa, 29 lutego 2012, 18:54
Medals: 2
Lokalizacja: Polska
Gender:
Status:
Offline

AION Legionista TERA Legionista

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Vakamitshi » wtorek, 24 kwietnia 2012, 23:23

Witam,życze powodzenia w rekrutacji.Sam bardzo lubie wishkey,pytanie jakie ty pijasz?(mam nadzieje ,ze bez mieszania)

Pozdrawiam,V.
,,Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoją słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.''
[ obraz zewnętrzny ]

[ obraz zewnętrzny ]

Vaiola
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:40
Status:
Offline

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Vaiola » środa, 25 kwietnia 2012, 07:23

A dziękuje, co do whiskey to oczywiście nie mieszam z niczym. Natomiast co do gatunku to preferuję Single Malt ale i blendem nie pogardzę.

Ostatnio bardzo przypadł mi do gustu The Macallan Select Oak - bardzo moim zdaniem dobra whiskey, pochodzi z regionu Speyside i nie jest zatofowiona.
Aczkolwiek Torfowe whiskey też mi pasują, ale to trzeba już spróbować samemu z tych to polecam Ardbeg oraz Coal Ila.

Moja Kobieta obojętnie jakie by to było to nie bardzo jej pasuje :P Pewnie za mało słodkie, jak to zazwyczaj dla Kobiet.

Awatar użytkownika
Blacksin
Posty: 336
Rejestracja: poniedziałek, 2 stycznia 2012, 01:21
Status:
Offline

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Blacksin » środa, 25 kwietnia 2012, 08:08

Vaiola pisze: Endgame dla mnie to na pewno PvE. Oczywiście nie unikam starć i potyczek PvP ale wyzwania PvE są dla mnie ciekawsze. Przynajmniej w oparciu o dotychczasowe niewielkie doświadczenie. Kto wie być może TERA Onlie zmieni mój pogląd.
Zastanów się ponownie czy IX to miejsce dla ciebie .

Sekcja TERA nastawiona jest głównie na pvp i takich graczy rekrutujemy .
[ obraz zewnętrzny ]
Mam sto rąk,sto sztyletów,gdy zechcę sto ran zadam

Vaiola
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:40
Status:
Offline

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Vaiola » środa, 25 kwietnia 2012, 08:54

Uważam, że jak najbardziej, wychodzi na to, że będzie co robić w PvP. To nawet w tym momencie rozwiązuje się wybór klasy i zapewne będzie to Lancer w takim wypadku :D

Aczkolwiek decyzja zależy oczywiście od szanownego Gremium IXKohorty.

Vaiola
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:40
Status:
Offline

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Vaiola » piątek, 27 kwietnia 2012, 13:28

Witam,

Czy jest szansa na rozpatrzenie mojej aplikacji, a najlepiej pozytywnie?
Niedługo Head Start a ja nie wiem gdzie mógłbym się podziać. Nigdzie indziej nie składałem podania, a chciałbym uniknąć sytuacji którą miałem w SWOTR, że zmuszony byłem grać prawie samotnie.

Pozdrawiam
Vaiola

Awatar użytkownika
Hose
Patrycjusz
Posty: 2574
Rejestracja: czwartek, 10 listopada 2011, 15:09
Medals: 15
Lokalizacja: Warszawa / Piotrków Tryb.
Gender:
Status:
Offline

Pretorianin IX Kohorty SWTOR Trybun SWTOR Gestarum Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty
Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty Brązowy Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Hose » piątek, 27 kwietnia 2012, 13:53

Witam,

tutaj mała wskazówka - http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 51&t=11296

Życzył bym ci powodzenia ale kompletnie Ci się nie przyda. Napisałeś super podanie i widać że nie mamy tu do czynienia z kimś nie dojrzałym. Mam nadzieję że nie dostanę za to warna ale moim zdaniem nie masz się o co martwić. Po prostu chłopaki są teraz mocno zalatani.

Vaiola
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:40
Status:
Offline

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Vaiola » niedziela, 29 kwietnia 2012, 21:59

Dobry Wieczór,
dla tych co w kolejkach i dla tych co już szczęśliwie zalogowali się.

Do swojego podania chciałbym dodać, że już 30LV.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 12:09

Wysłałem PW z teminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Vaiola - Podanie

Post autor: Andarist » poniedziałek, 7 maja 2012, 21:35

Brak obecności na rozmowie rekrutacyjnej.
Podanie odrzucam.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości