Podanie-Charli

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Charli
Posty: 1
Rejestracja: środa, 21 marca 2012, 18:43
Status:
Offline

Podanie-Charli

Post autor: Charli » środa, 21 marca 2012, 23:02

1. Nick, klasa, level postaci?

ad1 Charli

2. Wiek?

ad2 22 lata urodzony 20.12.1990

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

ad3 Grałem głównie w L2 w klanie Raidbossy prowadzonym przez jednego z waszych graczy "Ariu" spędziłem z nimi około 4lat i raczej nie zmieniałem (moich wspaniałych towarzyszy broni) Klanu.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

ad4 Nie szczególnie , raczej byłem dobrym, zaufanym, koleżeńskim Graczem.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

ad5 Od mojego CL "Ariu" i paru kumpli z Klanu Raidbossy.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

ad6 Dość trudne pytanie "Dlaczego?" ponieważ mam dobre opinie o Was i o Waszej organizacji gry

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

ad7 A wiec. Jestem mało konfliktowy i uprzejmy nie wywyższam sie ani nie ubliżam innym nie cierpię chamstwa i wulgaryzmów. Staram sie pomagać innym oczywiście w miarę swojej możliwości. Myślę że jestem człowiekim godnym polecenia i zaufania.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

ad8 Raczej nie jestem w śród was nowy.

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

ad9 Prawdopodobnie chciał bym pełnić role DMD

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

ad10 Zdecydowanie pvp

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

ad11 Oczywiście że TAK

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

ad12 Myślę że tak bo nie koliduje to z moja pracą

13. Dodatkowy opis czasu gry.

ad13 Pracuje w dwóch zmiana od 8 do 16 i od 10 do 18 reszcze wolnego czasu spędzał bym w grze.

14. Opisz swoje cele w grze.

ad14 Cel mam jeden być najlepszy.Ale oczywiście to jest cel drugorzędny bo na pierwszym miejscu stawiam dobro Gildi i graczy w niej.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

ad15 Bo jestem osobą dobrze ułożoną i mało konfliktową która chce pomagac innym a nie stawiać swoje cele na pierwszym miejscu. Umiem sie także z organizować gdy bedzie potrzeba.

16. Podaj parametry komputera.

ad16 Intel Core i3-330m Procesor (2,13Ghz, 3MB L3 cache)
Nividia Geforce GT 320M up to 2267MB turboCasche
#GB DDR3 memory
Nie wiem czy wystarczy prosze o opinie.

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

ad17 Zapoznałem się i akceptuje.

Awatar użytkownika
Ariu
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 07:20
Status:
Offline

Re: Podanie-Charli

Post autor: Ariu » czwartek, 22 marca 2012, 07:38

Ja ze swojej strony bardzo gorąco polecam gra zespołowo jest znim o czym pogadać nie bedzię sprawiał żadnych problemów gildia tylko zyska.

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie-Charli

Post autor: Andarist » czwartek, 22 marca 2012, 09:09

Ave!

W związku z zmianą metody przeprowadzania rekrutacji, proszę o złożenie podania tu: http://www.9kohorta.enjin.com/rekrutacja oraz zapoznanie się z nowym regulaminem.

W tym dziale rozpatrywane są podania zgłoszone przed 20 marca 2012r.

Ps.
Witam na forum.

Edit

Cezar postanowił, że rezygnujemy z rekrutacji na enjin, więc proszę zignorować pierwszą część mojego postu postu. :)
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie-Charli

Post autor: Slav » wtorek, 27 marca 2012, 08:33

Napisz nam może coś więcej o sobie w RL. Skąd jesteś? Gdzie pracujesz?

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie-Charli

Post autor: Andarist » wtorek, 27 marca 2012, 10:43

Temat zamykam. Aplikant jest członkiem innej gildii.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości