Podanie - Nivaxi

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Nivaxi
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 18 marca 2012, 16:34
Status:
Offline

Podanie - Nivaxi

Post autor: Nivaxi » niedziela, 18 marca 2012, 21:29

1. Nick, klasa, level postaci?
Nick Nivaxi, najprawdopodobniej Priest level narazie 0. (Czekam na Wersję pudełkową)
2. Wiek?

19 (W grudniu 20)

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Tibia- Serwer Arcania gildia Echo ( nie jest to warte uwagi ) BoI - aVaria, Acients. (aVaria się rozsypała po wyjeździe mojego brata :P ) Rohan Replica. Większość gildii nie pamiętam, ponieważ były to "chwilówki"
4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM,
Skarbnik... itp.)?

Byłem w radzie gildii aVaria.
5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Dużo o Was słyszę

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Ponieważ TERA zapowiada się "super-projektem" i z racji tego faktu pragnę grać w stałym, ogarniętym teamie.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Na imię mi Damian, pochodzę z Krakowa :) Moim głównym zainteresowaniem są motocykle. Posiadam swoją "paczkę" z którą jeździmy na tor moto crossowy i świrujemy :P. Posiadam KTM EXC 250. Od "małolata" grywam w różnego rodzaju MMO (i nie tylko) wraz z moim bratem.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Niestety nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Z reguły gram DPS'ami lecz ostatnio moją przychylność zdobyli Healerzy

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Lubię PvP ponieważ jest to pewien sposób rywalizacji i mogę wypróbować swoje umiejętności. Szczerze mówiąc lubię Zarówno PvE jak i PvP

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Oczywiście, nie widzę w tym żadnego problemu :)

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Myślę że nie, chyba że mi coś wypadnie (Oczywiście uprzedzę moją nieobecność)

13. Dodatkowy opis czasu gry.

W tygodniu około 4h, w weekendy koło 7h

14. Opisz swoje cele w grze.

Zebrać jak najlepsze itemy w grze, wbić max Lvl czerpać przyjemność z PvP w gronie towarzyszy IX Kohorty :)

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Jestem ogarnięty, mogę poświęcić sporo czasu grze oraz nie sprawia mi problemu zmiana profesji na rzecz dobra gildii. Oczywiście lubię pomagać swoim sojusznikom.

16. Podaj parametry komputera.
Inter Core 2 duo CPU T6600 @ 2,20 GHz 2,20 GHz
4GB RAM
GeForce GT 220M Cuda 1GB

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
Tak

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Nivaxi

Post autor: Andarist » niedziela, 18 marca 2012, 22:03

Ave!

Dziękuję za szczerość, jednak zasada dotycząca wieku jest niepodważalna. Zapraszam ponownie w grudniu, a na chwilę obecną aplikację zmuszony jestem odrzucić.

Życzę dużo zabawy w świecie TERA Online.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości