Podanie - Wabbit

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Wabbit
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 10 marca 2012, 17:59
Status:
Offline

Podanie - Wabbit

Post autor: Wabbit » sobota, 10 marca 2012, 18:37

1. Nick, klasa, level postaci?
Wabbit

2.Wiek?
26

3.W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.
Wszytskie klany zwiazane z L2: FF - Clan Leader, 13 - wspolzalozyciel, 7 - member, iC - member, sa to raczej mniejsze teamy/klany. zmiany wynikaly z przeniesienia sie na inny server.

4.Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?
jw

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?
Superbia

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?
Jestem za stary na gre jako freelancer, interesuje mnie gra z grupa ludzi na odpowiednim poziomie 20+. Czasy kiedy tolerowalem 12latkow przed mutacja juz sie dawno skonczyly. Czytajac regulamin i rozmawiajac z Superbia utwierdzilem sie w przekonaniu ze 9kohorta to dobra decyzja.

7.Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.
Mam kochana zone i dziecko w drodze, Dwa koty. Ostatnio zylem w letargu gamingowym, raz na jakis czas odpalajac LOLa albo Pokerstarsa. Jako ze mi sie to po troszku nudzi stwierdzilem ze przyszedl czas wrocic do ulubionego zajecia. A ze nie znalazlem lepszej gry w tym momencie od Tery, zaczalem rozgladac sie za potencjalnym miejscem gdzie bede mogl rozwijac swoje nierobstwo domowe (czytac. multigaming). W wolnym czasie lubie grac w pokera na Pokerstarsie i ogladac amerykanskie seriale typu two and a half men, house, supernatural, californication, Bitwa o tron, Boardswalk empire. Poza tym trenuje plywanie od dziecka.

8.Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?
Superbia

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?
DPS FTW, ale jak trzeba bedzie supportowac to np.

10.Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.
PVP, PVP i jeszcze raz PVP.

11.Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?
Tak.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?
Nie powinienem miec problemow z rajdami. Moze nie codziennie bite 6 godzin (praca i rodzina jednak tez jest wazna), ale mysle ze nie powinno byc problemow.

13. . Dodatkowy opis czasu gry.
jw

14.Opisz swoje cele w grze.
Moim celem jest ownowanie noobow, granie postacia ktora najszybciej biega z tarcza na plecach.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?
Nikt inny nie ma tak dobrego dostepu do alkoholu jak ja.

16.Podaj parametry komputera.
dwa monitory 22'; GF 9600GT; quad procesor; 4gb ramu; razer mycha; sluchawki iceszmaty; reszty nie pamietam. komp nie wymiata bo byl skladany calkiem dawno, ale na luzie wytrzymuje najnowsze gry.

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia
TAK

PS. W razie dalszych pytan jestem do dyspozycji.
Ostatnio zmieniony niedziela, 11 marca 2012, 16:55 przez Wabbit, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Cookie
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 1 stycznia 2011, 20:03
Medals: 2
Lokalizacja: Suwałki
Status:
Offline

TERA Legionista GW2 Centurion

Re: Podanie - Wabbit

Post autor: Cookie » sobota, 10 marca 2012, 19:12

Wooot? Podanie z miejsca zostanie odrzucone :mrgreen: :roll:

EDIT: Podanie poprawione i to w 100% :P teraz to jakoś wygląda więc Superbia się nie gorączkuj ;) stwierdziłem tylko, że to co było nie miało bytu :roll:
Ostatnio zmieniony niedziela, 11 marca 2012, 14:02 przez Cookie, łącznie zmieniany 1 raz.
[ obraz zewnętrzny ]
"My GUILD is my FAMILY. I would gladly DIE for any one of them. "

Awatar użytkownika
IchimaruGin
Posty: 150
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 16:40
Lokalizacja: Łomża/Grindavik
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Wabbit

Post autor: IchimaruGin » sobota, 10 marca 2012, 20:34

Sciemasz

Rozwin swoje podanie bo jak wbije tu nasz Szanowny "Sep" od rekrutacji to moze spotkac Cie zonG (:

Peace!
Krystal_Roxx-Hed_Kandi__Incl_Carl_Hanaghan_Guestmix-15-09-2012

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 57&t=11436

Lepszy Zoom

Wabbit
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 10 marca 2012, 17:59
Status:
Offline

Re: Podanie - Wabbit

Post autor: Wabbit » sobota, 10 marca 2012, 20:49

Post rekrutacyjny poprawiony.

Zazwyczaj takie rzeczy byly omawiane na mumblu/TS/vent stad tez sie tak wczesniej nie rozpisywalem.

Superbia
Posty: 431
Rejestracja: wtorek, 23 listopada 2010, 03:39
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Wabbit

Post autor: Superbia » sobota, 10 marca 2012, 20:53

Ciastek psujesz rekomendacje która dałem. Ja człowieka polecam. Znam go od ponad 7 lat i jestem gotów sobie za niego rękę uciąć.

Awatar użytkownika
Kalidon
Posty: 356
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2012, 20:22
Lokalizacja: Wrocław
Status:
Offline

Re: Podanie - Wabbit

Post autor: Kalidon » sobota, 10 marca 2012, 23:20

OK... rękę proszę na stół ciach. .... i już po grze w Tera :shock:

A tak na poważnie 7 letnia rekomendacja to jak 7 lat w Tybecie :twisted: , z takimi plecami rozmowa to już tylko formalność.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w rekrutacji.
Pradawny mędrzec rzekł, a słowa jego wyryto w kamieniu,
„Gdzie magia zawodzi, a miecz nie daje rady, tam topór poślą”.

[ obraz zewnętrzny ]

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Wabbit

Post autor: Andarist » niedziela, 11 marca 2012, 11:21

Superbia pisze:Ciastek psujesz rekomendacje która dałem. Ja człowieka polecam. Znam go od ponad 7 lat i jestem gotów sobie za niego rękę uciąć.
Rekomendacja rekomendacją (duży plus na starcie), ale nie zwalnia to nikogo od napisania porządnego podania np. takiego: http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 251&t=6107 :twisted:
Ręki odcinać nie mam zamiaru, bo z jedną w tera się grać nie da (ale noga to co innego) ;)

Wabbit, dodaj jeszcze pytania do podania, żeby wszystko było pięknie i uzbrój się w cierpliwość, gdyż z racji przenosin forum termin rozmowy może być ciut odleglejszy niż zwykle.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - Wabbit

Post autor: Andarist » poniedziałek, 12 marca 2012, 21:55

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości