Podanie - Sterblich

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
Sterblich
Posty: 991
Rejestracja: poniedziałek, 16 stycznia 2012, 11:53
Medals: 7
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista ArcheAge Optio L2C Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty

Podanie - Sterblich

Post autor: Sterblich » wtorek, 21 lutego 2012, 19:33

1. Nick, klasa, level postaci?

Sterblich, Sorcerer, 19 (CBT 1)

2. Wiek?

23

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Parę klanów i gildii w innych MMO. Powód rozstania: zmiany serwerów, rozpad gildii.
Aktualnie jestem w IX :)

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

W Lineage 2 - kilka klanów (leader, skarbnik, organizowanie raidów)

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Pierwszy raz widziałem Was grając w Aiona. Dołączyłem do Was w SW:ToR.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Bardzo fajni i sympatyczni ludzie. Z tego, co zdążyłem zauważyć do tej pory, również ogarnięci w MMO, co bardzo mi odpowiada.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

No to może na początek wspomnę, że pracuję w firmie zajmującej się sprzedażą kluczy do gier (tak, pre-paidy do swtor również i MAMY je a stanie). A tak po za tym, to mam na imię Marcin, mam dziewczynę, która tez gra w MMO (przynajmniej nie będzie narzekała, że gram) i jestem z Koszalina.
Dodatkowo interesuję się szeroko pojętą fantastyką (książki, gry RPG, karcianki, planszówki), oraz muzyką. Kiedyś chciałem zostać DJ'em, nawet grałem w kilku miejscowych klubach i być może w przyszłości zrealizuję się w tym temacie. Od czasu do czasu chyba jak każdy, spotykam się ze znajomymi to na jakieś piwko, to na wypad za miasto pod namiot, turniej w Guitar Hero, itp. Regularnie oglądam Lekkostronniczego. Ze znajomymi startujemy w lokalnych turniejach Darts, oraz prowadzimy sekcję Diabolo (rodzaj żonglerki), gdzie trenujemy młodych adeptów.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Eee... Majki, Asca?

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Mam zamiar grać Sorcem, a więc DPS/nuk.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Głównie PVP, lecz PVE jest również potrzebne, żeby się ubrać.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Tak, myślałem również o Priescie, albo Mysticu, więc zmiana postaći jak najbardziej możliwa.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

To zależy od mojej pracy. Generalnie w grze staram się być zawsze jak mam czas wolny, a zmiany w pracy mam róznie (6-14, 10-18, 12-22, 17-23, 22-6). Firma działa 24/7, więc nie ma znaczenia czy wypadają święta, czy dni wolne. Już nie studiuję, więc dochodzi dodatkowy czas.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Jak wyżej.

14. Opisz swoje cele w grze.

Max lvl, top gear, pvp, raidy, tak grać aby mnie zapamiętali.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Mam duże doświadczenie w grach MMO, uważam,że jestem ogarniętym graczem, używam mumble'a i rozdaje darmowe pre-paidy :D

16. Podaj parametry komputera.

Jak na razie:
Intel Core2Duo 2x2GHz
4 GB Ram
NVidia 9650GT 1 GB
Dysk 500GB
Windows 7 x64

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Tak.

Link do poprzedniego podania ze SW:ToR: http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 296&t=9820
Chciałbym, aby Tera była moją docelową sekcją.

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - Sterblich

Post autor: BlackIguana » wtorek, 21 lutego 2012, 19:38

Witam w sekcji TERA.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości