Podanie Wesorkas

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Wesorkas
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 9 lutego 2012, 19:49
Status:
Offline

Podanie Wesorkas

Post autor: Wesorkas » czwartek, 9 lutego 2012, 20:56

1. Nick, klasa, level postaci?

Nick wesorkas a grac bede lansjerem.

2.Wiek

23 lata

3.W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Gralem w gildii zolnierze mrocznego przymierza (ZMP) w grze guild wars ale niestety zostalem wyrzucony bo gralem tylko 4 godziny dziennie ze wzgledu na studia.

4.Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.)?

Przez dlugi okres czasu pelnilem funkcje skryby w tej gildii i moderatora na forum, uchodze za odpowiedzialnego czlowieka wiec ta posada zostala mi predko przydzielona

5.Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś?

Trafilem na wasze forum klikajac w link na forum o grze Tera

6.Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie?

Od zawsze uwielbialem gildie ktore rowniez klada nacisk na roleplay a nie tylko na bezsensowne nabijanie wysokich poziomow bez wciagania sie w fabule gry. Fascynujacym faktem jest to ze wasza gildia jest zgrana co widac na wielu filmikach ktore mialem okazje obejrzec na serwisie youtube. Na pierwszy rzut oka widac ze wiecie o co chodzi w grach w ktore gracie dlatego tez chcialbym byc czescia takiej gildii.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Mam na imie Piotrek. Mam wiele pasji zyciowych ktorymi sa m.in. : Larp, skandynawskie runy i bron biala. Jednakze na co dzien jestem studentem informatyki a natlok zajec sprawia ze mam malo czasu na zyciowe pasje. Poza pasjami scisle zwiazanymi z real life jestem rowniez jak zapewne wszyscy zgromadzeni na tym forum wielkim fanem gier MMO. To fascynujacy typ gier, czerpie niesamowita przyjemnosc z kazdej chwili spedzonej przy dobrym mmo.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować?

Niestety nie

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić?

Najbardziej odpowiada mi funkcja tanka w ktorej mysle ze dobrze sie sprawdze zarowno na raidach jak i na klanowych walkach.

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Jestem zwolennikiem PVP ale jezeli klan stawia duzy nacisk na PvE to z checia sie dostosuje.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu?

Tak, nie bedzie z tym najmniejszego problemu.

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować?

Nie moge grac jedynie w poniedzialki,a poza tym staram sie byc online caly tydzien.

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Jestem na politechnice wlasciwie codziennie od 8-18 ale poza tym jestem w stanie grac od godziny 20 do 2 w nocy.

14. Opisz swoje cele w grze.

Najwazniejszymi moimi celami jest doskonalenie zarowno swojej postaci jak i wspolpraca ze swoimi towarzyszami broni w celu zwiekszenia renomy gildii.

15. Podaj parametry komputera.

Core 2 duo 2,66
8gb ram
Radeon 5670
280gb SSD

16. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie Wesorkas

Post autor: BlackIguana » czwartek, 9 lutego 2012, 21:16

Wesorkas pisze: Od zawsze uwielbialem gildie ktore rowniez klada nacisk na roleplay a nie tylko na bezsensowne nabijanie wysokich poziomow bez wciagania sie w fabule gry.
Witaj na forum.

Trochę sprostowania aby nie okazało się że będziesz rozczarowany. RP osoby jak i jakieś eventy występują. jednak nie kładziemy na to "nacisku". Zasada jest prosta - jeśli kogoś to nie interesuje to nie przeszkadza - ważne aby czerpać przyjemność z gry.
To samo się tyczy szybkiego LvLowania. Nie brakuje u nas hardcorowych graczy. Jeśli przyjemność komuś sprawia taki tryb gry - to zasada jest ta sama co z RP. Ogólnie kładziemy nacisk na kulturę osobistą oraz na zgranie i pomoc...
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Wesorkas

Post autor: Andarist » niedziela, 12 lutego 2012, 10:53

Ave!

Wysłałem PW z terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie Wesorkas

Post autor: Andarist » wtorek, 14 lutego 2012, 10:21

Brak stawienia się na spotkanie bez podania przyczyny.
Podanie odrzucam.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości