Podanie - IchimaruGin

Jeśli chcesz do nas dołączyć tu jest właściwe miejsce, aby napisać.

Moderatorzy: Konsul, Pretorianin

Awatar użytkownika
IchimaruGin
Posty: 150
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 16:40
Lokalizacja: Łomża/Grindavik
Status:
Offline
Kontakt:

Podanie - IchimaruGin

Post autor: IchimaruGin » niedziela, 29 stycznia 2012, 18:17

Witam Serdecznie

1. Nick, klasa, level postaci ?

Nick - mam nadzieje ze bede mogl miec postac o nicku IchimaruGin
Klasa - Warrior
Lvl postaci ? zapewne bardzo wysoki
...czekam na premiere EU...

2. Wiek ?

28 lat ( 16-X-1983 )

3. W jakich gildiach grałeś/grałaś poprzednio? Jeśli to możliwe, podaj powody zmiany gildii.

Staram sie grywac w gildiach w ktorych jest komunikacja np (TS) dobra atmosfera i w miare mozliwosci odpowiedzialni i pelnoletni gracze.
Ostatnio gralem ponad rok czasu w Battle of Immortals, bylem tam w gulid ANCIENT liczaca 200 osob w tym w dni powszednie do okolo 40 80 ludzi na teamspeak-u w weekend-y podczas wojny mielismy ponad 100 150 graczy online lub na nasluchu na TS.

4. Czy pełniłeś/pełniłaś jakieś role w poprzedniej gildii/sekcji? (RL, GM, Skarbnik... itp.) ?

Tak, zazwyczaj mianowali mnie do roli osoby ktora zajmowala sie rekrutacja osob do gulid, mialem swego czasu tez wlasne forum do gry.

5. Skąd się o nas dowiedziałeś/dowiedziałaś ?

Dowiedzialem sie od Kamlotton - osoba z ktora znam sie juz od okolo 4-5 lat, gralem z nim i poznalem go w mmorpg ZU online(1/5roku spedzilem w tej krainie...) , od tamtej pory utrzymujemy kontakt i razem jaramy sie zblizajaca EU wersja T.E.R.A online.

6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie ?

Uwazam sie za dojrzalego gracza choc bez dorabiania sie miejsc w rankigach gdyz gra dla mnie nie polega na tym. Jest u Was Kamlotton moj dobry znajomy z ktorym gralem i chcialabym grac dalej w Waszej Gildi, To dzieki Kamilowi sie o Was dowiedzialem i dzieki niemu moge pisac tu do Was tego posta, wiec mam juz jakis punkt zaczepienia, jestescie dojrzala gildia z dojrzalymi graczami ? takiej wlasnie szukam i dlatego tu jestem.

7. Coś o sobie - tutaj masz szanse przechylić szale rekrutacyjną na swoja korzyść.

Mam na imie Przemek, mam 28 lat, urodzilem sie i wychowalem w Polsce w Lomzy, od czerwca zamieszkuje planete (: Iceland, mam tu dom, stala prace i praktycznie to tyle jak na razie.

Interesuja mnie kobiety, house and electro house music, ANIME i Anime Wallpapers,melanze z znajomymi ( co mi sie ukrucilo tu na tej planecie ) gry RTS mmoRTS, mmoRPG, mmoFPS, dla odmiany jakies scigalki typu NeedForSpeed, lubie piwo, lubie jointy, lubie sie zrelaksowac jak i spedzac tony godzin przed mmorpg, bo co mi zastalo tu po wroceniu z pracy ? FreeTime.

8. Czy któryś z naszych legionistów może Cię zarekomendować ?

Kamlotton

9. W jakim buildzie najchętniej grasz? Jaką funkcję w rajdzie chciałbyś/chciałabyś pełnić ?

Gram tankami i dps-ami w w TERA zamierzam giercowac Warriorem

10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Preferuje PvE, maxowanie mojej postaci jak i umiejetnosci, z czasem moge pokosic w PvP choc nie jest to sytem numer 1 jak dla mnie.

11. Czy na potrzeby rajdowe gildii skłonny/skłonna jesteś do zmiany buildu ?

Tak

12. Rajdujemy przeważnie od godziny ok. 19:00 do ok. 24:00. Czy są dni w które nie będziesz mógł/mogła rajdować ?

Oczywiscie ze znajdzie sie dzien lub noc w zyciu osobistym gdzie nie bede mogl siedziec przed monitorem i ganiac sie w kolejnym dungu (;

13. Dodatkowy opis czasu gry.

Jestem wolny po godzinach pracy, koncze 16 lub 17 00, w polsce bedzie to 18 19 00.

14. Opisz swoje cele w grze.

Dobra zabawa dobra atmosfera, pomoc dla graczy, poznawanie znajomych, odbicie sie od codziennej rutyny i zrelaksowanie sie w grze z znajomymi.

15. Czemu uważasz, że przydasz się w składzie IX kohorty?

Nie zawsze robie to co wszyscy w grach, mkna do przadu bija lvl robia Q etc, ja czasem wole sie zatrzymac, pogadac, pomoc komus, popatrzec sie na krajobrazy, nie mam scisle wytyczonej sciezki, gram dla rozrywki i lepszego samopoczucia, a gulid zapewni mi znajomych i atmosfere.

16. Podaj parametry komputera.

Intel(R) Core(TM) i7-2670QM @ 2.20GHz
6144 MBytes DDR3
GEFORCE GT540M 1GB

17. Zapoznałem się z regulaminem IX Kohorty oraz forum i akceptuje jego postanowienia.

Tak
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 stycznia 2012, 10:36 przez IchimaruGin, łącznie zmieniany 2 razy.
Krystal_Roxx-Hed_Kandi__Incl_Carl_Hanaghan_Guestmix-15-09-2012

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 57&t=11436

Lepszy Zoom

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: BlackIguana » niedziela, 29 stycznia 2012, 18:29

Witam na forum.
Proszę usunąć kolory i dodać polskie znaki.
IchimaruGin pisze: 6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie ?

Interesuje mnie dobra atmosfera w grze jak i w komunikatrze glosowym, lubie party, lubie grindy, lubie grac z "kims" a nie sam.
Zastanawia mnie bardziej czemu właśnie IX? Czy nie lepiej poczekać do porównania z innymi nowymi gildiami?
IchimaruGin pisze:10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Preferuje PvE, maxowanie mojej postaci jak i umiejetnosci, z czasem moge pokosic w PvP choc nie jest to sytem numer 1 jak dla mnie.
Jesteśmy gildią PvP - oznacza to że PvE traktujemy jako mus który trzeba wykonywać do ubrania siebie, jednak naszym głównym celem jest pranie tyłków naszym przeciwnikom i szkoleniu się w sztuce PvP.
Tak więc nie wiem jak mam traktować tą wypowiedz.
Proszę o rozwinięcie.

Pozdrawiam.
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
Gustr
Posty: 1030
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2009, 15:06
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Status:
Offline

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: Gustr » niedziela, 29 stycznia 2012, 18:36

Yo!

Witamy na forum i powodzenia w rekrutacji 8-) Mam jedno pytanie mianowicie dlaczego masz taki awatar :?:

Awatar użytkownika
IchimaruGin
Posty: 150
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 16:40
Lokalizacja: Łomża/Grindavik
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: IchimaruGin » niedziela, 29 stycznia 2012, 18:55

Bo interesuje sie sexownymi kobiecymi stopami/nogami, to jest normalne jesli ma sie 28 lat i interesuja mnie kobiety, po za tym nie jest w tym avatarze nic niecenzuralnego wiec nierozumiem Twojego pytania.


BlackIguana pisze:Witam na forum.
Proszę usunąć kolory i dodać polskie znaki.
IchimaruGin pisze: 6. Dlaczego chcesz grać w IX Kohorcie ?

Interesuje mnie dobra atmosfera w grze jak i w komunikatrze glosowym, lubie party, lubie grindy, lubie grac z "kims" a nie sam.
Zastanawia mnie bardziej czemu właśnie IX? Czy nie lepiej poczekać do porównania z innymi nowymi gildiami?
IchimaruGin pisze:10. Na co jesteś bardziej nastawiony PvE czy PvP? Opisz swój wybór.

Preferuje PvE, maxowanie mojej postaci jak i umiejetnosci, z czasem moge pokosic w PvP choc nie jest to sytem numer 1 jak dla mnie.
Jesteśmy gildią PvP - oznacza to że PvE traktujemy jako mus który trzeba wykonywać do ubrania siebie, jednak naszym głównym celem jest pranie tyłków naszym przeciwnikom i szkoleniu się w sztuce PvP.
Tak więc nie wiem jak mam traktować tą wypowiedz.
Proszę o rozwinięcie.

Pozdrawiam.

Nie moge pisac polskimi znakami gdyz moja klawiatura zamienia je na islandzkie litery np.áß©ñíøó.

Uwazam sie za dojrzalego gracza choc bez dorabiania sie miejsc w rankigach gdyz gra dla mnie nie polega na tym. Jest u Was Kamlotton moj dobry znajomy z ktorym gralem i chcialabym grac dalej w Waszej Gildi, To dzieki Kamilowi sie o Was dowiedzialem i dzieki niemu moge pisac tu do Was tego posta, wiec mam juz jakis punkt zaczepienia, jestescie dojrzala gildia z dojrzalymi graczami ? takiej wlasnie szukam i dlatego tu jestem.

Co do PvP jesli nakladacie nacisk na PvP nic nie stoi dla mnie na przeszkodzie bym trenowal swoja postac pod pvp i mogl razem z wami kosic komus tylki. Bedzie to dla mnie odmiana w mmorpg wiec zamierzam wczuc sie w role i uczestniczyc razem z Wami w Pvp.
Krystal_Roxx-Hed_Kandi__Incl_Carl_Hanaghan_Guestmix-15-09-2012

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 57&t=11436

Lepszy Zoom

Awatar użytkownika
Smyk
Posty: 497
Rejestracja: wtorek, 19 stycznia 2010, 08:58
Medals: 2
Gender:
Status:
Offline

TERA Legionista BD Legionista

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: Smyk » niedziela, 29 stycznia 2012, 20:18

Trochę chaosu tu widzę, mimo to życzę powodzenia w rekrutacji.
PS
Gustr tylko zadał pytanie, więc nie musisz się tak od razu napinać ;)

Awatar użytkownika
IchimaruGin
Posty: 150
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 16:40
Lokalizacja: Łomża/Grindavik
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: IchimaruGin » niedziela, 29 stycznia 2012, 20:23

Ja mu tylko odpowiedzialem bez zadnej napinki ? hehe
Macie jakies skype ts albo cos innego ? tam dawajcie pogadamy a nie tony znakow na tym forum piszemy (:
Krystal_Roxx-Hed_Kandi__Incl_Carl_Hanaghan_Guestmix-15-09-2012

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 57&t=11436

Lepszy Zoom

Awatar użytkownika
BlackIguana
Posty: 4110
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2009, 10:04
Lokalizacja: Warszawa
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: BlackIguana » niedziela, 29 stycznia 2012, 20:54

Na forum poznają Cię wszyscy.
Na Mumble tylko obecni.

Ale nie martw się sęp rekrutacyjny przeprowadzi z Tobą dłuuugą rozmowę ;)
Co za debil i jakim prawem edytuje mi mój podpis?
www.archeage.info.pl
www.teraonline.info.pl
www.bladeandsoul.mmo.info.pl
Zapraszam!

Awatar użytkownika
IchimaruGin
Posty: 150
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 16:40
Lokalizacja: Łomża/Grindavik
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: IchimaruGin » niedziela, 29 stycznia 2012, 21:07

Rozbawilo mnie Twoje zdanie "sep rekrutacyjny" az sie Kamila zapytalem co mnie czeka hehehe, najwazniejsze to poczucie humoru i pozytywne myslenie/dzialanie ^^
Krystal_Roxx-Hed_Kandi__Incl_Carl_Hanaghan_Guestmix-15-09-2012

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 57&t=11436

Lepszy Zoom

Awatar użytkownika
Slav
Posty: 307
Rejestracja: środa, 23 marca 2011, 16:10
Status:
Offline

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: Slav » niedziela, 29 stycznia 2012, 21:40

Zgadzam się:) Widzę że masz dużą dozę dystansu do samego siebie:)

Awatar użytkownika
IchimaruGin
Posty: 150
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 16:40
Lokalizacja: Łomża/Grindavik
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: IchimaruGin » niedziela, 29 stycznia 2012, 21:44

Slav pisze:Zgadzam się:) Widzę że masz dużą dozę dystansu do samego siebie:)

Jestem jaki jestem, moze kiedys zmienie sie (;
Krystal_Roxx-Hed_Kandi__Incl_Carl_Hanaghan_Guestmix-15-09-2012

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 57&t=11436

Lepszy Zoom

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 00:34

Ave! Tu Sęp Rekrutacyjny!

Po gradzie pytań i odpowiedzi, widzę że trochę się rozjaśniło...
Proszę o edycję pkt.6 w podaniu (dla porządku i mojego niskiego ciśnienia) a potem pogadamy...
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
IchimaruGin
Posty: 150
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 16:40
Lokalizacja: Łomża/Grindavik
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: IchimaruGin » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 08:27

Andarist pisze:Ave! Tu Sęp Rekrutacyjny!

Po gradzie pytań i odpowiedzi, widzę że trochę się rozjaśniło...
Proszę o edycję pkt.6 w podaniu (dla porządku i mojego niskiego ciśnienia) a potem pogadamy...
Do punktu numer 6

Uwazam sie za dojrzalego gracza choc bez dorabiania sie miejsc w rankigach gdyz gra dla mnie nie polega na tym. Jest u Was Kamlotton moj dobry znajomy z ktorym gralem i chcialabym grac dalej w Waszej Gildi, To dzieki Kamilowi sie o Was dowiedzialem i dzieki niemu moge pisac tu do Was tego posta, wiec mam juz jakis punkt zaczepienia, jestescie dojrzala gildia z dojrzalymi graczami ? takiej wlasnie szukam i dlatego tu jestem.
Krystal_Roxx-Hed_Kandi__Incl_Carl_Hanaghan_Guestmix-15-09-2012

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 57&t=11436

Lepszy Zoom

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 08:57

IchimaruGin pisze:Do punktu numer 6

Uwazam sie za dojrzalego gracza choc bez dorabiania sie miejsc w rankigach gdyz gra dla mnie nie polega na tym. Jest u Was Kamlotton moj dobry znajomy z ktorym gralem i chcialabym grac dalej w Waszej Gildi, To dzieki Kamilowi sie o Was dowiedzialem i dzieki niemu moge pisac tu do Was tego posta, wiec mam juz jakis punkt zaczepienia, jestescie dojrzala gildia z dojrzalymi graczami ? takiej wlasnie szukam i dlatego tu jestem.
Wklej powyższe do pierwszego swojego postu w tym temacie i będzie ok
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
IchimaruGin
Posty: 150
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 16:40
Lokalizacja: Łomża/Grindavik
Status:
Offline
Kontakt:

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: IchimaruGin » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 10:38

Edycja punktu nr.6 zakonczona (;
Krystal_Roxx-Hed_Kandi__Incl_Carl_Hanaghan_Guestmix-15-09-2012

http://www.9kohorta.com/forum/viewtopic ... 57&t=11436

Lepszy Zoom

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 11:59

Znakomicie, za chwilę dostaniesz PW terminem rozmowy.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Awatar użytkownika
Andarist
Posty: 2722
Rejestracja: środa, 8 lipca 2009, 11:05
Medals: 13
Lokalizacja: Szczecin
Status:
Offline

AION Legionista TERA Centurion WoT Legionista SWTOR Legionista FF XIV Legionista
Skyforge Optio Uczestnik zlotów IX Kohorty Mecenas IX Kohorty Złoty Medal Igrzysk IX Kohorty

Re: Podanie - IchimaruGin

Post autor: Andarist » poniedziałek, 30 stycznia 2012, 22:18

Witam w IX Kohorcie!
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." -Albert Einstein

Zablokowany

Wróć do „Rekrutacja - TERA Online”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości